Важливість: 
5

Категорія:

Хто такі українці і де їхній Рай (+аудіо)

Україна ніколи не була і не буде місцем комфорту. Україна – це місце для тих, хто бажає бути українцем.

181205sorochka19st.jpg

Сварга - символ Центру (українська сорочка 19 століття)
Сварга - символ Центру (українська сорочка 19 століття)

Аудіоверсія статті:  Хто такі українці і де їхній Рай

Народ – це спільнота, яка відрізняється від усіх інших стійким КОМПЛЕКСОМ ДУХОВНИХ, ПСИХІЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ і спроможна його передати своїм нащадкам. Згаданий стійкий комплекс – це народна ідентичність.

Ідентичність дає внутрішню цілісність. Народ живе доти, доки зберігає свою ідентичність. Зникає ідентичність – система втрачає цілісність і розпадається. Відтак найвищий прояв війни проти народу – це руйнування його ідентичності.

Фундаментом ідентичності є розрізнення «свій–чужий». Втрачається відчуття свого і чужого – руйнується ідентичність – зникає народ.

Українці – це члени українського народу. Українцем є той, хто відчуває себе українцем і визнається за свого іншими українцями.

Московія веде війну на знищення української ідентичності. Найголовніше наше завдання у цій війні – зберегти власну ідентичність і внутрішню єдність.

Ідентичність має три компоненти – фізичний, психічний і духовний. Відтак є три обов’язкові складники, які роблять нас українцями і дозволяють розрізняти своїх і чужих.

Антропологічний тип – це те, що ми розрізняємо з першого погляду. Якщо людина має непритаманні українцям фізичні (расові) ознаки, то це не українець.

Мова – це те, що ми розрізняємо з першого слова. Людина, яка не говорить українською мовою, не є українцем.

Культура – це те, що ми розрізняємо з першої спільної справи. Якщо світогляд, звичаї, поведінка людини невластива українцям, то це не українець.  

Українська ідентичність руйнується тоді, коли неукраїнський компонент представляється як український.

  • Якщо українцем називають людину з невластивим для українців антропологічним типом – це руйнування расової ідентичності. Наприклад, коли просувають «україномовних негрів у вишиванках».
  • Якщо українцем представляють людину, яка не розмовляє українською мовою, – це руйнування мовної ідентичності. Наприклад, коли пропагують «російськомовних українців».
  • Якщо представляють українським те, що далеке від українського звичаю, – це руйнування культурної ідентичності. Наприклад, коли рекламують серед українців моду на подертий одяг, дреди, пірсинг, татуювання.

Народ може розвиватися лише там, де зберігається його ідентичність. Таким місцем для розвитку українців є Україна. За межами України українці втрачають власну ідентичність уже в третьому поколінні через міжетнічні шлюби, втрату мови, зміну ментальності.

Найкраще місце для розвитку називається «Рай». Поширеним є помилкове уявлення, що Рай – це місце найвищого комфорту і достатку. Проте «ідеальні умови» ведуть до деградації і вимирання – див.: Експеримент «Всесвіт-25»: як рай став пеклом. Для того, щоб людина розвивалася і відчувала радість повноти буття, їй необхідні напруження, змагальність, стреси, долання перешкод. У нижчих просторах подій генератором перешкод стає навколишнє середовище. У вищих просторах подій людина сама кидає собі виклики, ставить перед собою «недосяжні» цілі і долає «нездоланні» перешкоди. Що більші труднощі, то вища радість перемоги.

Призначення України і українцівтворити нові світи. Український шлях – це божественна Гра, а українська політика – це мистецтво неможливого.

Україна ніколи не була і не буде місцем комфорту. Україна – це місце для тих, хто бажає бути українцем. Україна – для творців нового світу.

Хто бажає комфорту і асиміляції – той їде на цивілізаційну периферію.

Хто бажає щастя бути українцем – той зосереджується в Центрі. Адже Україна – це славетна Гіперборія, «планетарний полюс», «кузня народів», «горнило націй», Країна Оу, Оу-країна, Країна-зародок, яйцеклітина, писанка, стартап.

«Це місце, де розгадуються всі загадки. Тут зв'язок між цим світом і наступним»
(Френк Герберт).
 
 
Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 

 

 

Наші інтереси: 

Україна - наш Рай. Завжди!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка