Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 12
  • Переглядів: 12

Програма «П’ять вигод» – перший крок в опануванні стартап-культури Гартленду

Категорія:

Завданням мережі ЦСК Гартленд є формування постіндустріальної культури та її поширення серед українців. Поширення полягає в тому, що чимраз більше українців її практично застосовує для досягнення життєвого успіху.

5 основ стартап-культури

На практиці опанування стартап-культури починається з того, що людина переходить з Простору страждань у Простір волі.

Для такого переходу потрібна чітка програма. Оскільки людина неспроможна одночасно утримувати в оперативній пам’яті більше п’яти об’єктів, то необхідно зосередитися на 5 аспектах перетворення.

Змінюючи себе по кожному з 5 аспектів, людина звільняється від страждань і дискомфорту «старого світу», натомість набуває переваги і вигоди «нового світу». Тому програму переходу у простір позитивних подій називаємо

Програма «П’ЯТЬ ВИГОД» (англ. Five Profits)

1. Їжа і вода

Люди «старого світу» страждають від голодування і зневоднення – навіть якщо вони гадають, що з цим у них все гаразд. І справа не в тому, що в них не вистачає грошей на якісну їжу, а в тому, що в них нема звички споживати здорову їжу і здорові напої. Відтак голодують навіть багаті.

Найкращими харчами є жива їжа, а найкращим напоєм – джерельна вода. Перший пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити звичку правильного харчування і, відповідно, звільнитися від страждань прихованого голодування та спраги.  

2. Оновлюючий сон і фізична активність

Люди «старого світу» страждають від недосипання і хронічної втоми. А все тому, що вони невчасно лягають спати, сплять замало, а їхній сон неякісний.

Другий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити звичку правильного сну, який дає відпочинок, оновлення і омолодження.  

3. Позитивне мислення

Люди «старого світу» перебувають у негативному інформаційному середовищі, відтак страждають від тривог, страхів, стресів, депресій, песимізму, нав’язливих думок, помилкових стереотипів, неіснуючих загроз.

Третій пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб виробити правильний світогляд, позитивне мислення і здорову інформаційну культуру – звичку формувати навколо себе чисте, гармонійне, раціональне, продуктивне інформаційне середовище.

4. Здоров’я і гармонія

Люди «старого світу» страждають від хронічних хвороб. Сучасна медицина відверто заявляє, що вона не лікує хронічні хвороби, а лише знімає симптоми.

Четвертий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб навчити людину звільнитися від задавнених хронічних хвороб і запобігати набуттю нових хвороб. Це досягається шляхом виконання трьох перших пунктів програми, а також за допомогою технології самозцілення «Живе Слово», спеціальних фізичних вправ, спілкування з природою та світлими людьми, передусім дітьми.

5. Спільнота друзів  

Для виконання описаних вище пунктів не потрібні додаткові гроші – потрібні лише точні знання і воля їх застосувати. Проте у людей «старого світу» воля слабка і непостійна, відтак мало кому вдається самостійно виробити правильні звички. Понад те, «старий світ» тягне донизу, наполягаючи на тому, що треба дотримуватися усталених норм і «бути як всі».

Проблема вирішується завдяки входженню у спільноту, яка має власні правильні норми. Оскільки спрацьовує підсвідоме прагнення «бути як всі», то правильні звички виробляються відносно легко і невимушено. П’ятий пункт програми «П’ять вигод» полягає в тому, щоб позбутися самотності і знайти однодумців для колективного розвитку.    

Навіщо це потрібно?

Згідно зі статистикою, для розгортання стартапу потрібно в середньому 10 років. Напружена праця протягом такого тривалого часу вимагає міцного здоров’я, ясного мислення і гармонійного оточення. Програма «П’ять вигод» закладає для усього цього надійні основи. Лише після виконання цієї програми можна робити другий крок – пошук ідеї власного стартапу та її  формулювання.

Коли буде покрокова інструкція?

Формулювання і вдосконалення технології реалізації кожного з п’яти пунктів програми відбуватиметься постійно зусиллями представників ЦСК Гартленд. Для цього використовуємо обмін досвідом власного перетворення, а також спостереженнями за перетворенням членів місцевих осередків ЦСК Гартленд. Систематизація колективного досвіду швидко приведе до формулювання покрокової інструкції – з необхідними додатковими поясненнями і прикладами у вигляді текстових, аудіо та відео матеріалів.  

Прошу висловити свою думку щодо сенсу запропонованої програми, її назви і структури.

Продовження: 

П’ять вигод і п’ять страждань: ієрархія та послідовність

Як заснувати клуб Гартленд і яка нам з цього вигода?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

А ще нас цікавлять гроші :) Поясню це притчею.

Один цар дізнався про святих скіфських мудреців і поїхав до них набратися мудрості. Монастир мудреців приємно здивував царя чітким порядком, технологічністю і діловим підходом.

Проте це якось не зовсім відповідало уявленню царя про святих. Щоб переконатися, цар поставив їм тестове запитання:

– Якби вам запропонували, що би ви взяли: золото чи знання?

– Звісно, золото, – не задумуючись відповіли мудреці.

Ошелешений цар перепитав:

– Але чому?!

– Кожен бере те, чого йому не вистачає.

«Народний Оглядач» і скіфські мудреці: до стратегії розвитку ВУД і Міжмор’я

Володимир Федько каже:
Я з глибоким сумом спостерігаю в останні місяці до чого скотилися дискусії на НО - "жива їжа", голодування, коли лягати спати!..
Чудові різноманітні матеріали Оксани Колосовської, глибоко інтелектуальні відеопрограми з Миколою Погорільцем, Богданом Бенем, ВІктором Макаренко, Володимиром Щербиною... не викликали і десятої частки тої уваги, яка приділяється обговоренням іжі і "без їжі"! (Я вже не кажу про відзначення/підтримку галами.)
Я не бачу жодного обговорення, присвяченого духовному - ні по книзі "Євангеліє Ісуса Хреста", ні по журналу "Гартленд", ні по численним відеопрограмам

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Скіфські мудреці мабуть пожартували,або вони були ще ті "мудреці"...

Мудрець має все,що йому потрібно:знання,гроші,золото;все це він бере сам скільки йому потрібно без потреби просити...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Будь-яка думка, висловлена у формі претензії, є неправильною і є виявом гордині.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Це не претензії, а критичні роздуми!

Якщо я помиляюся в оцінці ситуації, яка склалася, то, будь ласка, друже Володимире, поясніть мені в чому я помиляюся.

P.S.
Я постійно веду аналіз переглядів сторінок НО і відеопрограм, тому опираюся на статистику, а не на емоції.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Друзі! Хто дописує свої коментарі в мої!?

Цитата:
Нагадую, Володимире, що ти тут у обговоренні розвитку Гартленду силою представників ЦСКГ.
А як такі, вони (ми) маємо опанувати всіх "5 вигод".
І, природньо, обмінюємося шляхами-сромобами, як найкраще до цього дійти.
В інших темах, яких ти згадуєш, ми теж беремо участь, і також поважаємо/галимо їх.
Але зараз, здається, дуже актуально розвивати АНСДП завдяки представникам ЦСКГ. Тому так важливо, щоби ми були справними, і, таким чином, просувати, між іншим, твої праці.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Пані Зірка, прошу уважніше давати відповідь на чужі коментарі. Ти вже двічі вставляєш свої відповіді в мої коментарі, що, з одного боку змінює суть мого коментаря. з іншого - ховає твою відповідь.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Це, здається, якийсь технічний «ґлюк», про який уже згадувала вище...

Я ж натиснула на «відповісти», або «цитувати», але обговорення вийшло — як «твоє»!

Зараз напишу до фахівців.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Ось моя «скарга»: https://www.ar25.org/forumy/tehnichni-pytannya

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Для початку треба пересвідчитись, що натиснута кнопка "цитувати" - це видно по тому, що нижче з’являється команда "quote=" і цитований текст.

Якщо цієї команди нема, тоді треба вийти з сайту, почистити кеш і перевантажити браузер.

Зірка Вітошинська каже:
Ось моя «скарга»: <a href="https://www.ar25.org/forumy/tehnichni-pytannya" rel="nofollow">https://www.ar25.org/forumy/tehnichni-pytannya</a>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Так і зроблю, Миру, дякую.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Програма виписана добре. Але особливість більшості програм у тому, що вони нібито універсальні, проте у кожному окремому випадку застосування виникають питання щодо роботи над окремими пунктами. Бо людина не є комп'ютером! І складно встановити зв'язок між окремими пунктами і програмою загалом.
Візьмімо перший пункт. Чиста джерельна вода у наш час - це навіть не те, що зветься бюветною водою. Зокрема, в найближчому до мого дому бюветі вона з характерним запахом... Щодо живої їжі: хтось із тих, хто вже здійснив харчовий перехід, може на 100 % сказати, що це пройшло цілком гладко?
Ну, щодо Живого Слова - воно не буде працювати, якщо ти не виконуєш перші три пункти, чи не так? Принаймні, в моєму випадку було саме так.
А щодо спільнот - який сенс їхньої організації? Бо є люди, яким треба підключитися до колективного егрегора, щоб почати щось змінювати в собі. Але, я так розумію, ціннішими є люди, що самі вдосконалилися і можуть зробити щось корисне для колективу, а не прагнути, щоб їх весь час "тягнули на буксирі"...
Отже, твердження, що кожен може взяти від цієї програми те, що забажає - не зовсім вірне.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Костянтине, почитай або прослухай про кожний пункт програми. Там усе просто, без фанатизму.

Наприклад, вода: просто береш краще з того, що є. З бювету краще, ніж фільтрована з крана. Фільтрована з крана краща, ніж просто з крана. В різних бюветах різна вода.

Щодо живої їжі: програма рекомендує починати їжу з великої кількості салатів. Головне поступовість і орієнтація на власне самопочуття. З кожним роком тобі все цікавішою ставатиме саме жива їжа.

Живе Слово діє навіть при звичному харчуванні, хоча блокуючими чинниками виступають м’ясо і алкоголь. Проте можуть бути й інші блокуючі чинники, наприклад, страх. Для виявлення блоків нерідко треба проводити індивідуальне психологічне розслідування.

Костянтин Струк каже:
Програма виписана добре. Але особливість більшості програм у тому, що вони нібито універсальні, проте у кожному окремому випадку застосування виникають питання щодо роботи над окремими пунктами. Бо людина не є комп'ютером! І складно встановити зв'язок між окремими пунктами і програмою загалом.
Візьмімо перший пункт. Чиста джерельна вода у наш час - це навіть не те, що зветься бюветною водою. Зокрема, в найближчому до мого дому бюветі вона з характерним запахом... Щодо живої їжі: хтось із тих, хто вже здійснив харчовий перехід, може на 100 % сказати, що це пройшло цілком гладко?
Ну, щодо Живого Слова - воно не буде працювати, якщо ти не виконуєш перші три пункти, чи не так? Принаймні, в моєму випадку було саме так.
А щодо спільнот - який сенс їхньої організації? Бо є люди, яким треба підключитися до колективного егрегора, щоб почати щось змінювати в собі. Але, я так розумію, ціннішими є люди, що самі вдосконалилися і можуть зробити щось корисне для колективу, а не прагнути, щоб їх весь час "тягнули на буксирі"...
Отже, твердження, що кожен може взяти від цієї програми те, що забажає - не зовсім вірне.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Пройшло трішкі часу і можна сказати, що вигоди реально працюють. Для досліджування залучилася літня але енергійна людина з двадцятилітніми болючими недугами. Жива їжа людині, цикл активності і сну, плюс фізична зарядка і спілкування з однодумцями (мною). Дало добрий результат. Навіть Живе Слово не використовувалось. Усвідомлення хвороби і недугу дає можливість краще пояснити загострення хвороби і в якісь мірі знімає страх до загострень.
Друга ефективна дія спостерігається серед групи людей які долучилися або займаються формуванням і реалізацією стартапу. Тут сама ідея природовідповідного існування покращує мікроклімат у випадковому колективі. При тому всі "негативні і кіслотні" самі розбігаються дуже далеко і швидко.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Сторінки

  • <
  • Сторінка
  • of 2