Ігор Каганець і Анатолій Кривонос 2 квітня 2015 р. на громадському ТБ-7 дискутували про те, що таке справжня релігія, що означає символ хреста і як навколо нас відбуваються справжні чудеса. До вашої уваги стенограма частини з аудіозапису цієї розмови (18 хв. 21 с. - 24 хв. 38 с) про поняття Творця Всесвіту.

Більшість людей є потенційними Людьми. Тобто, коли вони розуміють, що вони є втіленими духовними сутностями, то вони власне і є ЛЮДЬМИ. Але їм про це не розказали.

Але, більше того, кожна Людина має в собі божественне ядро, яке є частинкою Творця Всесвіту. Тобто, Людина є втіленою божественною сутністю, яка є частинкою Творця Всесвіту. Ми з Ним на зв'язку завдяки саме оцьому "Образу Божому", який є в кожному з нас.

...

Що таке (чи хто такий) "Творець Всесвіту"?

Люди собі уявляють такого собі діда, який створив світ. Так? 

Наведемо інший приклад. Як ми уявляємо собі Сполучені Штати Америки? Ми собі уявляємо: "от на карті", "от Америка", "Америка зробила", "Сполучені Штати щось вони там вирішили".

Але, що таке Сполучені Штати Америки? Це багато мільйонів різних людей. Коли вони разом об'єднані, то вони нами здалека сприймаються як щось одне цілісне.

Так от, Творець Всесвіту - це велика спільнота. Гармонійна, надзвичайно розвинена спільнота, надзвичайно досконалих божественних сутностей.

Це, можна сказати, ціла цивілізація. Але оскільки вона далеко від нас, то ми її сприймаємо як єдину соборну, колективна істота. Для нас вона сприймається як одна істота.

А насправді там багато божественних сутностей! І деякі з них втілилися. Втілилися ось тут, на Землі! Вони існують як Люди. А ті, які не втілилися, вони ще ТАМ перебувають, але в іншому циклі, в якийсь інший момент вони можуть також втілитися.

Ми і є втіленими божественними сутностями. Інша справа, що ми про це не знаємо, ми це не відчуваємо. Але можемо відчути. Так, я можу проаналізувати себе і можу здогадатися, що я є втіленою духовною сутністю. Я розумію, що в мене є щось таке вольове, яке стоїть вище моєї психіки, і вище моєї фізичної плоті. Це те, що є носієм волі. Це те, що керує мною, моїм тілом.

Це - як оператор, який керує комп'ютером. Дехто може вважати, що комп'ютер сам по собі працює, а дехто розуміє, що за ним стоїть оператор, який є носієм цієї волі. Оце те, що робить нас Людьми. 

Але, виявляється, що крім цього всього є ще вищий рівень - рівень божественний, тобто всередині нас ще є оця от божественна істота. І проблема в тому, що ми її не усвідомлюємо в собі. Ми можемо якось там теоретично, якщо прочитав розумну книжку, якось довіритися цій інформації - що воно таке є. Але питання в тому, щоб його відчути - відчути, що ти є божественна сутність. Так от людина, яка відчуває, розуміє, що вона є божественною сутністю, вона є Бого-Людиною. 

І якщо ти починаєш відчувати оцей ось зв'язок, оце і є "відновлення зв'язку". Оце є "РЕЛІГІЯ"Тобто,

 ...релігія - це теоретичні знання і практика відновлення зв'язку між твоїм людським, і між твоїм божественним. 

І якщо ти рухаєшся у цьому напрямку, якщо ти все більше пізнаєш себе і починаєш все більше поступово розуміти, що ти маєш оці от божественні можливості, що ти є в центрі як божественна сутність, яка творила цей світ, ти починаєш сильніше на нього впливати. Ти починаєш його краще розуміти. Ти починаєш діяти як бог в цьому світі.

Якраз на цьому побудована давня арійська релігія. Це єдина релігія. яка первинно існувала. Релігія, яка побудована на тому, що ми усвідомлюємо себе втіленими божественними сутностями. І вся наша практика орієнтована на те, щоб пізнати себе і пізнати ці можливості, які є в середині кожного з нас.

Ця система є дуже давня. Як мінімум, їй сім з половиною тисяч років. Тобто, як мінімум, вона іде з Трипільських часів. Але вона була, ця система, ще раніше - до Трипільських часів. Її ще називають Примордіальною традицією, тобто Первинною традицією. Система істинних знань божественного походження, коли люди, як тільки з'явилися в цьому світі, вони себе усвідомлювали божественними сутностями. В них цих проблем не було. Це зараз в нас ці проблеми. Ми мусимо спеціально щось робити, для того щоб усвідомити, що в нас усередині живе бог. Раніше це все було простіше. 

Головна мета, з якою прийшов на цю Землю Ісус Хрестос, - показати оці всі можливості. Він здійснив духовний подвиг! Йому вдалося досягнути цієї релігійної мети. Він себе відчував Боголюдиною. Він звертався до Творця Всесвіту отак от як я звертаюсь до тебе!

Ісус Хрестос прийшов, щоб показати: "Дивіться, мені це вдалося зробити."

Чому він почав свою прилюдну діяльність? Для того, щоб показати - "Це МОЖЛИВО!"

...

(Повністю розмову про релігію слухайте за ЦИМ ЛИНКОМ (КЛАЦ))

Гравець: 
Арсен Дубовик
 
Форум Підтримати сайт Довідка