Зображення користувача Володимир Майборода.
Володимир Майборода
137

!Запрошуємо до участі в проекті "Дослідницька лабораторія ТГ"!

Проект "Дослідницька лабораторія ТГ" (ДЛТГ) має на меті проведення дослідів у вирощуванні сільськогосподарських культур (див. ДОСЛІ́ДНИЦТВО).

Цінність наших дослідів полягатиме в тому, що для власної дослідницької діяльності компанійці ТГ не отримують готових знань від керівника проекту, а здобуватимуть їх у певний логічній послідовності.

В своїй дослідницькій діяльності ми керуватимемось вихідною точкою мислення арія "Все, що робиться з власної волі - добро" (див. Арійський вольовий імператив) та принципами наукового підходу й наукової етики.

За радісне творче гасло приймаємо наступне:

 "РаДіємо! )) Все буде так, як ми захочемо", 

заспокійливим елементом із звільняючим від засліплюючої ейфорії ефектом якого є наступне його продовження:

 "Спокійно! )) Все буде не так, як ми думаємо!" (див. головні принципи футурології). 

Постановкою елементарних досліджень всією сокупою групи поступово виявлятимемо цікаві закономірності у забезпеченні гармонійних умов розвитку наших союзників - рослин (а далі прийде черга і до фундаментальних )). 

Приєднуйтесь! Усі разом досягатимемо принципу "цілісності, різноманітності і справедливості", поглиблюватимемо знання про явища природи, адже дослідницька діяльність - це важливий шлях до пізнання Законів Всесвіту.

ПІЗНАЄМО! ))

Коментарі

Зображення користувача Володимир Майборода.

Буду вдячний за відгуки компанійців і радий відповісти на ваші запитання!!!

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Василь Глод.

Пане Володимире, маю до Вас питання, як до фахівця. Минулого року я хотів дослідити вплив читання Живого Слова на урожайність яблук. У нас яблука родяться через рік. Минулого року умови для дослідження були підходящі, бо урожай яблук мав бути дуже скромним, або взагалі ніяким. Я розумів, що для яблуні мусить бути щось сильніше, ніж прочитати 9 разів через енергосоти слово "яблуня". Для такого випадку придумав спеціальну матрицю.
1 етап освячення простору, використовуються цифрони, звукони, інформосоти і енергосоти.
2 етап прочитуються через енергосоти наступні слова, які об"єднуються Джерелом Розгортання.
"Плоди яблуні зароджуються цвітуть запилюються виростають дозрівають".
3 етап Вогняне полотно Підйом, Вогняне Полотно Творення і Вогняне Полотно Світлова Допомога".
4 етап прочитується через енергосоти, об"єднуючи слова Джерелом Єднання.
"Єднання Творцем Всесвіту".
Я прочитав цю матрицю десь за два тижні, як появилися бруньки, можливо це запізно?
Весною яблуня зацвіла, але не дуже рясно. У другій половині травня у нас випав сильний град і знищив увесь цвіт. Експеримент невдався. Експеримент можна буде повторити через рік, бо цього року урожай яблук буде нормальним. В зв"язку з цим я хотів би отримати від вас поради з цього приводу.

Радіймо!

Зображення користувача Володимир Майборода.

Дякую за цікавість до теми, пане Василю!

Пане Василю, РаДіймо! ))
Ось тут зможете ознайомитися з моєю відповіддю - Постановка досліду "Яблуня і ЖС"

Також запрошую учасників групи задавати свої запитання саме на цій сторінці, а відповіді формувати в окремих статтях з посиланням на них тут, за цим моїм прикладом.

Творимо!

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.