У ці дні 1916 року спеціальна Одностроєва коміся Леґіону Українських Січових Стрільців (отаман Василь Дідушок, сотник Дмитро Вітовський, четарі Іван Іванець, Василь Кучабський, вістун Левко Лепкий та інші) на неодноразові вимоги стрілецтва затвердила нову стрілецьку шапку.
Спереду на шапці була кокарда, на якій було зображено лева на скелі, та напис "УСС. 1914".
Автором проекту був Левко Лепкий.
Так народилася легендарна "мазепинка".
Від «Народного Оглядача»: До 1 березня 2008 року у Центральному музеї Збройних Сил України проходить виставка «Військова символіка України». Експозиція виставки висвітлює основні етапи створення та розвитку символіки військових формувань України з 1914 по 2006 рік. Виставка «Військова символіка України» вперше представляє широкому загалу комплекс сучасної військової символіки, який включає в себе прапори, державні та відомчі нагороди й відзнаки, знаки класної кваліфікації, нарукавні знаки, зразки уніформи різних формувань.
Виставка працює щодня з 10.00 до 17.00, крім понеділка, у приміщенні Центрального музею ЗСУ за адресою: вул. Грушевського, 30/1.
Радіймо, ельфи! У новому епізоді нашого подкасту ми обговоримо п’ять унікальних ознак потенційних ельфів: від розуміння двох нових стадій розвитку людини до фізичного та ментального омолодження. А ще...
З історії Визвольних змагань. Мазепинка.
Світ:
Автором проекту був Левко Лепкий.
Так народилася легендарна "мазепинка".
Від «Народного Оглядача»:
До 1 березня 2008 року у Центральному музеї Збройних Сил України проходить виставка «Військова символіка України». Експозиція виставки висвітлює основні етапи створення та розвитку символіки військових формувань України з 1914 по 2006 рік. Виставка «Військова символіка України» вперше представляє широкому загалу комплекс сучасної військової символіки, який включає в себе прапори, державні та відомчі нагороди й відзнаки, знаки класної кваліфікації, нарукавні знаки, зразки уніформи різних формувань.
Виставка працює щодня з 10.00 до 17.00, крім понеділка, у приміщенні Центрального музею ЗСУ за адресою: вул. Грушевського, 30/1.
Докладніше тут.
--------------------------------------
В тему:
Українські однострої. Колекція реконструкцій Богуслава Любів (м. Львів).
Бойовий одяг давніх українців
Символіка — це програма майбутнього
Шеврон “Перехід-IV”
За здоровий український мілітаризм!
Формуються ударні батальйони мотопіхоти, щоб битися за Україну проти вороженьок
Нова арійська культура: естетика, стиль, дизайн
Проект Сенсар: мова, одяг, Лінукс
Зверніть увагу
Ельфійська свідомість та ельфійська ідентичність – стратегія перетворення на надлюдину (+аудіо)