Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Якісний український годинник – атрибут гарного стилю

Вперше в історії України Київський годинниковий завод представляє спеціальну серію наручних годинників – “КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ”, яка присвячується державній незалежності України. Основою оригінального дизайну годинників став малий державний герб України та його головний елемент – славетний український тризуб.
В радянські часи в Україні не було годинникового виробництва. І в незалежність наша держава увійшла без власних годинників. Але ж стежити за часом треба. І ось у 1997 році у столиці почав роботу Київський годинниковий завод.

Як відомо, одна з умов вдалого ведення бізнесу – це постійне просування бренду. Київський годинниковий завод знайшов дуже вдалу назву для торгової марки, під якою просувати на ринок (спочатку вітчизняний, а потім і закордонний) свою продукцію. Наприкінці 2002 року вперше в історії України завод розпочав виробництво наручних годинників під українською торговою маркою “КЛЕЙНОД”

Колекція годинників “КЛЕЙНОД” поєднує в собі сучасні тенденції світової годинникової моди та особливий український стиль. При виготовленні корпусів годинників “КЛЕЙНОД” використовується лише нержавіюча сталь, оригінальний позолочений швейцарський механізм RONDA з рубіновими каменями (на відміну від більш дешевих механізмів, що не мають позолоти та рубінових каменів), ремінець високої якості тощо. Недарма серед заможних українців набирає обертів мода на якісні та недешеві годинники “КЛЕЙНОД”.

У багатьох українських міністерствах та корпораціях стало хорошим тоном замовляти особливі серії годинників “КЛЕЙНОД” для відзнак своїх співробітників.

А до 15-річчя Незалежності України Київський годинниковий завод підготував спеціальну серію наручних годинників – «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ», яка присвячується державній незалежності України. Основою оригінального дизайну годинників став малий державний герб України та його головний елемент – славетний український тризуб.

Ця святкова серія годинників створювалася фахівцями заводу заради утвердження ідеї української державності, консолідації української громади та сприяння самовизначенню громадян України, підкреслення їх належності до української нації. Працівники заводу прагнули створити нові специфічні українські символи у національній та міжнародній спільноті.

Сама серія «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ» буде вельми невелика. Саме такі невеликі серії особливо поціновують колекціонери. Так звані сувенірні варіанти (і чоловічі, і жіночі; на ремінці) будуть виготовлені у кількості по 15 тисяч (чоловічих і жіночих). Їхня орієнтовна вартість складатиме біля 500 гривень.

жіночий годинник у сувенірному варіанті


Люксових варіантів (на браслеті) буде зроблено лише по півтори тисячі. Орієнтовна ціна: чоловічі – 1830 грн., жіночі – 1260 грн.

чоловічі годинники у люксовому та сувенірному варіантах


Перші три годинники люксової серії будуть подаровані Президентові України, Прем’єр-міністру та Голові Верховної Ради.

Годинники серії «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ» поступлять у продаж приблизно 10 серпня. Першою точкою продажу стане ЦУМ, а наступного дня продаж годинників серії «КЛЕЙНОДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ» здійснюватимуть й інші торгівельні точки мережі “Клейнод”, список яких є на сайті заводу.

Крім того, Київський годинниковий завод веде переговори з “Укрпоштою” про можливість поширення українських годинників методом “товари – поштою” (замовлення за каталогом і доставка післяплатою).


До речі, саме Київський годинниковий завод створив оригінальний годинник для нового київського театру ляльок. А зараз фахівці заводу мріють про створення справжніх українських курантів, які повинні стати головним годинником нашої держави.



Довідка:

Клейнод, клейноди (від німецької Кlеіnоdе та польської klejnot — дорогоцінність, коштовність) особливі знаки державної влади, символи влади гетьманів України. Найбільш відомими гетьманськими клейнодами були — булава, пернач, бунчук, особистий прапор. Клейноди символізували звитягу та славу своїх володарів, їх мудрість та особливий статус. Використовувались як регалії та прикраси під час урочистостей та свят.


----------------------------------------------------

В тему:

Проект Сенсар: мова, одяг, Лінукс

Український костюм у часі і просторі

Нова арійська культура: естетика, стиль, дизайн

Жовто-блакитний чи синьо-жовтий?

Мова і війна


Офіційний сайт Київського годинникового заводу

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфійське пробудження – єдиний шанс врятуватися від бунту психопатів та штучного інтелекту (подкаст)

Війна з Мордором – це наш Великий Потоп. Порятунком буде новий світогляд, народна держава-мережа та передові технології. Штучний інтелект став небезпечним конем без кучера, який виходить з-під...

Останні записи