Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Які соки найкорисніші

Спецтема:

Овочі особливо корисні для організму людини, а деякі фруктові соки можуть зменшити рівень холестерину та покращити здоров’я очей.

Найкращими для організму людини вважаються домашні соки з буряка, моркви та яблука, пише "Країна здоров'я".

Морква збагачена вітамінами А, В, С, Е і К. Вона містить мінерали кальцію, магнію, калію і селену. Сік моркви допомагає втратити вагу. Сік містить низький рівень холестерину, а також покращує здоров'я очей.

Свіжовичавлений сік з яблука містить велику кількість клітковини і вітаміну С, а також має низьку кількість калорій. Такий сік не містить натрію, жиру та холестерину. Яблука збагачені вуглеводами, особливо фруктозою і глюкозою, що дає організму енергію і запобігає втомі.

Особливо корисним буде сік з буряка. У ньому міститься велика кількість кальцію, заліза і вітаміни А і С. Це хороше джерело фолієвої кислоти, клітковини, марганцю і калію.

До слова, перший овочевий сік, який починають давати малюку з 4-6 місяців життя, – морквяний – є найкориснішим для дитячого організму.

 

Наші інтереси: 

Все потрібне маємо під рукою – користуймося!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи