Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
285

Як заснути за 1 хвилину: унікальна перевірена методика

Важливість: 
2

Напевно, всі стикалися з такою ситуацією: зранку у вас важливий і хвилюючий захід, тож потрібно виглядати свіжо, бути бадьорим і зібраним. А для цього потрібно добре виспатися. І ви лягаєте раніше спати, перевертаєтеся з боку на бік, але не можете заснути!

Ви починаєте рахувати, але і це не допомагає. Для таких випадків існує перевірена методика, яка допоможе вам заснути буквально за одну хвилину, пише UkrMedia.

Найкраще можна запам'ятати цей метод, якщо назвати його «4-7-8».

Вивченням його займався доктор медичних наук з Гарварда Ендрю Вейл. Він з'ясував, що практика «4-7-8» вже кілька століть відома індійським йогів. Вони використовували її під час своїх медитацій, щоб досягти повної релаксації. Так що можна вважати її абсолютно безпечною.

1. Спокійно вдихайте через ніс протягом 4 секунд.

2. Потім затримайте дихання на 7 секунд.

3. Після цього, не поспішаючи, видихайте через рот протягом 8 секунд.

Ця дихальна вправа уповільнює серцевий ритм і заспокоює. Причому відбувається це дуже швидко, вам досить буде повторити вправу кілька разів, і ви самі не помітите, як заснете.

У цьому немає ніякої містики, чиста фізіологія.

Коли ви відчуваєте стрес або тривогу, які заважають вам заснути, кількість адреналіну у вашій крові збільшується, а дихання стає швидким і поверховим. Затримка дихання з повільним видихом уповільнює серцевий ритм і заспокоює розум. Це відбувається тому, що вам потрібно постійно рахувати і зосереджуватися на своєму диханні. І непомітно для вас нервова система заспокоїться, тіло розслабляється, а почуття тривоги зникає.

Ця техніка незамінна, коли ви прокидаєтеся пізно вночі, занадто багато думаєте про щось і ніяк не можете заснути. Або ж коли ви нервуєте перед якоюсь важливою подією у вашому житті. 

Тож будьте здорові і щасливі!

Наші інтереси: 

Розуміти, що сон є важливим елементом нашого здоров'я і запорука доброго самопочуття, тому треба вміти добре спати і легко засинати.

Поширити цю сторінку: 

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Іван Ведь.

Цікаво, що за півроку дихання йогівським методом моя грудна клітка збільшилась на 5 см. в обхаті.

Гарно, дуже гарно.

Зображення користувача Олена Каганець.

О, як цікаво! Це ж добре, чи не так?

Зображення користувача Арсен Дубовик.

А як же!! ))) Он, у пана Івана навіть гасло відповідне!
"Гарно, дуже гарно." :-)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Іван Ведь.

Так пане Арсене, тільки позитив!

Гарно, дуже гарно.

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо !

Тут є синтаксична помилка "Розути".

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Олена Каганець.

Дякую. Виправила. То була описка.