Важливість: 
4
Як ремонтувати електроніку силою Живого Слова: три прості правила

Учора в мене вийшов з ладу мобільний вай-фай роутер. Я його часто використовував тоді, коли нема стаціонарного Інтернету. Але вчора він мене підвів: після вмикання він намертво «зависав» і не вимикався – щоб його вимкнути, доводилось виймати акумулятор.

170123-router.jpg

Модем 3G WiFi Sierra 802
Модем 3G WiFi Sierra 802

Після кількох невдалих спроб я зрозумів, що це безнадійно. Скоріше всього, пристрій треба перепрошивати, вже навіть почав шукати телефон служби ремонту.

Але потім згадав про випадки відновлення електроніки за допомогою Живого Слова. Років 7 тому я спостерігав, як один школяр за 15 хвилин відновив свій мобільний телефон. Потім і сам якось відновив роботу двотерабайтного вінчестера, електробритви і плати оперативної пам’яті.  

Тож просто взяв у руку цього роутера і почав читати Живе Слово. Для того, щоб його «оживити», я кілька разів його вмикав, натискаючи на кнопку, і вимикав, виймаючи акумулятор. Приблизно через 15-20 хвилин читання роутер правильно завантажився, після чого я його нормально вимкнув натисканням кнопки. Ще двічі перевірив – усе добре працює.  

Взагалі-то, кожного разу такого роду «маленькі чудеса» мене дивують і викликають радісні емоції. Хоча допускаю, що колись в майбутнього подібні події будуть сприйматися як належне.

А тепер три правила для відновлення електроніки Живим Словом:

1. Читаючи Живе Слово, тримати пристрій у руці.

2. Щось із ним робити: натискати на кнопки, вмикати-вимикати, погладжувати... – так би мовити, робити «штучне дихання».

3. Радісно очікувати, коли пристрій запрацює.

Зрозуміло, що цей метод діє в ситуаціях, які вимагають малої енергетики – типу перемагнічування, «перепрошивки», відновлення програмних помилок, відновлення електричних контактів тощо.

Хоча інколи відбуваються події, які взагалі не лізуть в жодні ворота, наприклад: Закручування гайок у паралельних просторах подій, або Свідомість править світом

Радіймо! 

Відео про досвід відновлення електроніки за допомогою Живого Слова (після 10-ї хвилини).

Цифрона 12
Душі структура
Над плоттю домінує.
Силою духа
матеріальним
Управляємо!
Наші інтереси: 

Робимо чудеса, економимо гроші :)

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка