Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 12
  • Переглядів: 12

Як організувати офісне робоче місце

Співробітники є великою цінністю для будь-якої компанії, адже ефективність їхньої роботи безпосередньо перетворюється на прибуток. Тому у багатьох корпораціях впровадженню інновацій та вдосконаленню їх функціонування приділяється особлива увага. Великі компанії давно помітили, що інвестиції в співробітника перетворюються на його ефективність. Як організувати комфортну атмосферу на робочому місці та яку роль в цьому відіграють офісні меблі — розповідаємо в даному матеріалі.

Як ергономіка робочого місця впливає на ефективність співробітників

Ергономіка робочого місця — це набір правил, які забезпечують безпеку й ефективність праці співробітників. Численними дослідженнями доведено, що організація оптимального офісного простору та використання відповідного обладнання можуть підвищити креативність працівників, сприяють їх активному включенню у вирішення корпоративних завдань та прагненню повною мірою реалізувати свій потенціал.

Яким має бути робоче місце в офісі

Робоче місце в офісі для кожного працівника має відповідати тим функціям, які він виконує:

  • спілкування з відвідувачами та замовниками;

  • робота на комп'ютері;

  • спілкування зі співробітниками.

Ці фактори впливають на вибір меблів, їх розміщення, обладнання робочого місця певною технікою. Проте існують загальні рекомендації, які варто використати при влаштуванні будь-якого офісного місця.

Яким має бути робочий стіл

Офісне приміщення — це візитівка будь-якої компанії. Тому головна вимога, якої слід дотримуватись при організації офісу — охайність як самого приміщення, так і кожного робочого місця, зокрема столу. Щоб цього досягти, стіл працівника повинен бути передовсім зручним. Ідеальним варіантом буде стіл, який регулюється під ріст співробітника. Щодо розміру, то на столі повинно вміщатись все необхідне для роботи.

Працівнику варто дотримуватись такого правила — на робочому столі не повинно бути нічого зайвого. Невпорядковані документи та лишні речі негативно впливають на співробітника, відривають від виконання обов'язків, перешкоджають концентрації уваги. Водночас з точки зору клієнта, людина, яка сидить за неохайним столом, складає враження некомпетентної. Це знижує довіру до компанії та негативно впливає на її імідж. Тому варто позбутися непотрібних речей.

Документи, канцелярське приладдя та необхідні в роботі засоби краще розмістити в спеціальних шафах, шухлядах, на стелажах або полицях. Якщо роботою передбачено одночасне користування комп'ютером та документами, стіл повинен бути більшим, щоб поряд було вільне місце.

Якими додатковими предметами слід обладнати робоче місце

Для нормальної роботи в офісі також необхідні наступні елементи:

  • Стільці — повинні бути обладнані регульованою спинкою, зручними підлокітниками, регулятором висоти, коліщатами, завдяки яким зручно сідати та вставати, пересуватися поряд зі столом.

  • Спеціальні підставки під ноги — допомагають зменшити навантаження на спину.

  • Шафи та полиці — для зберігання тек із документами.

При облаштуванні офісу також варто підібрати кілька рослин. Крім декоративної функції, вони очищатимуть повітря, а також слугуватимуть засобами для зняття напруження від монотонної роботи. Краще вибирати невибагливі до поливу та освітлення види, які не вимагають особливого догляду.

Турбота про комфорт співробітників — це інвестиція для роботодавця, а не витрати, тому до питань планування офісу варто відноситись відповідально. Якісні та зручні офісні меблі, які сприятимуть створенню комфортної атмосфери на робочому місці, можна придбати в магазині RoomDepot.

Наші інтереси: 

Комфорт на робочому місці.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи