Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

«Втручання України» у вибори в США – це спецоперація російських спецслужб – The New York Times

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Росія організувала багатоходову спецоперацію, аби перекласти на Україну вину за втручання в американські вибори 2016 року, відвернувши увагу від себе. Брехня – фірмовий товар Москви. 

«За даними американської розвідки, починаючи принаймні з 2017 року, спецслужби просувають суміш уже спростованих конспіративних теорій разом з реальними фактами, аби створити враження, ніби саме влада в Києві, а не Москва, відповідальна за зломи комп’ютерів Демократичної партії та інші спроби втручання», – повідомляє Укрінформ з посиланням на The New York Times.

Зазначається, що в секретному звіті, наданому сенаторам-демократам та їхнім помічникам, працівники американської розвідки інформують, що спецоперація Росії вдалася, оскільки «необґрунтовані претензії про українське втручання просочилися у заяви республіканців».

При цьому американські спецслужби вважають, що в міру наближення президентської кампанії в США Москва «може подвоїти зусилля».

Звинувачення на адресу Києва ґрунтуються на заявах усього кількох українців, котрі відкрито критикували Трампа у 2016 році. Проте, пише газета, ця критика – лише «точкові удари» в порівнянні з втручанням Москви, «коли Путін наказав військовим та розвідувальним органами проводити широку кампанію впливу на американські вибори».

За даними видання, спецслужби РФ передавали певну інформацію «впливовим росіянам та українцям, котрі використовували низку посередників (олігархи, бізнесмени та їхні партнери), аби донести її до американських політиків і навіть деяких журналістів, котрі, ймовірно, не знали про походження цих матеріалів».

«Це вигадка, яка була розроблена й поширена самими спецслужбами РФ», – цитує газета свідчення в Конгресі колишнього експерта з питань Росії в Раді національної безпеки США Фіону Гілл.

Путін почав публічно висувати брехливі теорії щодо українського втручання в перші місяці 2017 року, аби відвести від Росії відповідальність, розповів член комітету з розвідки Сенату Ангус Кінг.

«Ці люди – профі. Радянський Союз використовував дезінформацію протягом 70 років. У цьому нема нічого нового. Володимир Путін – колишній агент КДБ. Він навчений брехати. Це його фірмовий товар, і він це робить добре», – наводить NYT слова сенатора.


Коментар НО:

На президентських виборах в США у 2016 році Москва сприяла Гілларі Клінтон і фабрикувала чорний піар проти Дональда Трампа, який енергійно розмножували ЗМІ. Застосована підривна схема проти США є універсальною і активно використовується Москвою для знищення України. Про це у дослідженні: Під час президентських виборів Москва таємно підтримувала Клінтон і очорнювала Трампа.

Наші інтереси: 

Вивести брехунів на чисту воду.  

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

США рухаються у правильному напрямку, адже на весь світ проголошено про московську підривну спецоперацію.

Це створює сприятливе тло для розкриття інших спецоперацій Москви проти США, а таких чимало, починаючи від Франкліна Рузвельта.

Вся історія російської дипломатії - це історія спецоперацій. А все тому, що росіяни не вміють дружити - вони або підкоряють інших, або підкоряються самі. Все, що виходить за межі вертикалі примусу, розглядається ними як невизначеність і хаос.

Все, що робиться з власної волі, – добро!