Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Власний експорт сільгосппродукції в ЄС дозволив Україні увійти в топ-3 країн, які фактично годують Євросоюз

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Україна увійшла до п'ятірки світових експортерів вершкового масла і у  першому кварталі 2017 року поставила на зовнішні ринки 3,47 тис. т  цього корисного продукту.

У 2017 році Україна увійшла в п'ятірку найбільших світових експортерів вершкового масла. Про це повідомляє Асоціація виробників молока.

Перше місце займає Нова Зеландія - 151,8 тис.т (січень-квітень 2017 р.), друге і третє місця розділили ЄС (44,4 тис.т) і Білорусь (17,5 тис.т). Четверту позицію зайняли США (6 тис.т).

Україна в першому кварталі на зовнішні ринки поставила 3,47 тис. т масла. Це на 205,8% більше, ніж у 2016 році і на 157,9%, ніж у 2015 році.

В асоціації підкреслили, що всі країни-лідери, за винятком України, скоротили експорт у порівнянні з 2016 роком. Найбільше скорочення відбулося в США (-45,2%) і Європі (-24,8%). Причиною цього став великий внутрішній попит на цей продукт.

За перші три місяці 2017 року агроекспорт України зріс майже на 40%, при цьому найбільше зріс продаж продуктів рослинництва, а також маслоробної і олійницької продукції. Зокрема, Україна стала світовим лідером з експорту соняшникової олії.

Власний експорт сільгосппродукції Україною в ЄС дозволив Україні увійти в топ-3 країн, які фактично годують Євросоюз.

Наші інтереси: 

Щоразу як уперше дивуюсь потенціалу нашої України! 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.

Дякую, пані Оксано! Коментарі, щодо цього будуть? Корисне харчування, якість, ціна на внутрішньому ринку... Адже помічниками трипільців завжди були корова, бджілка, курка...

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!