Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Від повстання до революції

Категорія:

Повстання – це спроба відновити рівновагу існуючої системи, повернути її назад, до попереднього стану. Натомість революція – це зміна політичного устрою або заснування нової держави, тобто це завжди рух уперед.

Віктор Янукович вивів Україну з ситуації рівноваги. Досягнути цього видатного результату йому вдалося завдяки фантастичній жадібності, надмірному тиску на творчий клас і занадто різкому борсанню між Європейським і Митним союзами. Президент-суперстар здійснив те, на чому собі зламали зуби Рух і націоналісти: пробудив Україну, перевів у стан передреволюційної динаміки і об’єднав національною ідеєю, яка складається з трьох слів –  «Україна без Януковича».

Отже, зі стану тихого загнивання (1) Україна перейшла у стан пасіонарного пробудження під назвою «Україна з Януковичем». Цей нестійкий, небезпечний, стресовий стан нікого не задовольняє, тож зусилля і партійної опозиції, і громадських активістів, і частини олігархів спрямовані на досягнення стабільності під гаслом «Україна без Януковича».

Стабільність досягається або поверненням у минуле (1) на нове коло страждань і боротьби, або творенням нової системи (3).   

Хто тягне в минуле?

По-перше, самі протестувальники, адже майбутнє завжди лякає, а минуле хоч і погане, зате знайоме і краще за теперішнє. Що стосується майбутнього, то люди його не бачать, бо їм ніхто цього майбутнього ще не показав.

По-друге, партійна опозиція, адже при поверненні до парламентаризму вона отримує кращий доступ до бюджету. Звідси заклики повернутися до Конституції 2004 року. Так-так, саме тієї, яка була нав’язана президентом Леонідом Кучмою і без референдуму змінила суспільно-політичний лад, що ставить під великий сумнів її легітимність.

Понад те, головний сенс цієї Конституції з самого її ухвалення в 1996 році – це безконтрольність влади. А все тому, що дві гілки влади – законодавча і виконавча в особі Президента, призначають третю гілку влади – судову і контролюючу. Тобто підконтрольні гілки влади  призначають тих, хто має їх контролювати. Це заперечення азів науки управління. Хлопці добре влаштувалися. Такого безглуздя нема в найгіршому сільському кооперативі. Якщо партійна опозиція цього не розуміє, то вона некомпетентна, а якщо розуміє,  то це лицемірство і обман.   

Додамо, що заміна нинішньої Конституції на попередню ще більше погіршить ситуацію, адже замість персональної відповідальності Президента отримаємо колективну безвідповідальність 450 нардепів. Це вже буде повний гаплик, адже нинішній пасіонарний спалах відбувся завдяки «персоналізованому злу» в особі Президента. Якщо сьогодні мобілізуючим гаслом є «Україна без Януковича», то після повернення до «політреформи» 2004 року його вже не буде. А що буде? Відомо що: безрезультатні пошуки відповідального і тихе гниття.  

Хто тягне в майбутнє?       

У майбутнє тягне інтелектуальна еліта, передусім та, що працює у сфері інформаційних та управлінських технологій. Вона добре бачить абсурдність існуючої «матриці», завдяки якій щонайменше 90% продуктивних сил народу йде на живлення соціальних паразитів.

Еліта інформаційного суспільства розуміє, що більшість управлінських процесів можна досить легко комп’ютеризувати і зробити прозорими для контролю громадськості, наприклад, вибори, референдуми, розподіл бюджету, державні закупівлі, реєстр власності тощо.

В інформаційному просторі можна знайти багато розумних пропозицій щодо раціоналізації держави, проте вони зазвичай мають фрагментарний характер. Тому українці не мають того центру, який би тягнув суспільство з точки 2 наведеної вище схеми в точку 3. Такий центр тяжіння, винесений у майбутнє, треба негайно сформувати.

Діючий прототип нового світу

Для того, щоб сфокусувати увагу суспільства на творенні держави інформаційної епохи, вже не достатньо написати розумну книгу чи навіть зняти навчальний фільм. Треба запропонувати діючу модель, своєрідний інформаційний сервіс, який можна випробувати практично і швидко оцінити його переваги. Це подібно на програму Скайп, яку швидко опанували мільйони користувачів – тому, що з нею зручно.

У справі творення нового соціального сервісу можливі два підходи – «інженерний» і «органічний».  

Інженерний підхід нагадує спорудження заводу: залучаються великі гроші, робиться детальний проект, наймається великий колектив розробників, який згідно з узгодженим планом будує «електронну державу». Головним недоліком цього підходу є те, що треба мати значні інвестиції і, що важливіше, геніальних проектувальників, спроможних бачити майбутнє хоча б на 10 років вперед. І це при тому, що суттєві зміни в інформаційних технологіях відбуваються мало не щороку.

Органічний підхід нагадує вирощення урожаю: спочатку твориться «зерно», яке в процесі проростання саме пробиває дорогу і залучає потрібні ресурси. Перевагою такого підходу є те, що почати можна з невеликого колективу однодумців і мізерного фінансування, просуватися крок за кроком, поступово нарощувати функціонал і залучати нових учасників, оперативно пристосовуючись до мінливого середовища. Зазвичай, саме такий підхід використовується в сучасних інноваційних компаніях – стартапах.

Стартап «Третій Гетьманат»

Про застосування органічного підходу вже говорилося у ще «дореволюційній» статті «Віртуальний стартап Вишня Борія». За цей час, просуваючись «крок за кроком», вдалося дещо з’ясувати і досягти певних успіхів.

1. Модернізували робочий сервер і створили нормальне середовище для розробки  і тестування програмного забезпечення.  

2. Створили внутрішню систему енергообміну Галія.   

3. З’ясували, яка має бути символіка нової держави.    

4. З’ясували, що нова держава має офіційно називатися «Українська держава», назва політичного устрою – «Третій Гетьманат».

5. З’ясували, що спочатку її треба робити як ігрову структуру в середовищі сайту «Народний Оглядач». Після відпрацювання базових елементів ігрової держави їх можна включати в технологічний процес юридичної особи «Корпорація Третій Гетьманат» (Запоріжжя). Корпорація ТГ може створювати філії в різних країнах світу і діяти як глобальна національна корпорація.

6.  Якщо не знайдеться нічого кращого, то для перетворення корпорації на державу-корпорацію (передову форму організації національних держав XXI століття) Корпорація ТГ може визнати себе правонаступником УНР.

Ось такий загальний план розвитку. На нинішньому етапі вся наша енергія спрямована на розвиток ігрової моделі Української держави інформаційної епохи.

Прописування правил почнемо з поступового формування Конституції Третього Гетьманату. Правило приймається тільки тоді, коли його можна запрограмувати. Якщо воно не програмується, то це дірка в системі, потенційна годівниця для паразитів.

Іншими словами, Конституція ТГ – це діюче програмне забезпечення. Такий Основний закон завжди виконуватиметься. Автоматично.

Нова держава твориться у Просторі волі   

Протягом тривалого часу значна частина українців перебувала у Просторі страждань з властивими для нього страхом, прогинанням під обставини, пасивністю.

Пасіонарний спалах січня 2014 року підняв сотні тисяч українців у Простір боротьби, символом якого стали червоно-чорні кольори вулиці Грушевського. Люди позбулися страху і вчинили жорсткий опір терористичній владі. Проте у цьому просторі подій нема перемоги, адже це простір вічної боротьби. Просування вперед тут досягається ціною великих зусиль і значних утрат.

Перемога досягається у Просторі волі: людина, яка сюди піднялася, спроможна ставити правильні цілі і досягати їх з мінімальними зусиллями. Тут безпечно і комфортно, тут нема ворогів, зате є багато друзів. Саме в цьому просторі подій формується зерно Третього Гетьманату. Тому ключовим моментом новітнього українського державотворення є самовдосконалення і гармонізація його учасників.

Іншого шляху до перемоги в нас просто нема. Якщо діяти методами, звичними для Простору боротьби, то для творення нової держави нам потрібно в тисячу разів більше людей і в мільйони разів більше грошей. Але якщо не працюють звичайні підходи, то треба застосовувати підходи незвичайні, чарівні, магічні. Чим ми й займаємось.

Вгору просування – без краплі вагання!        

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Гарний аналіз і гарний малюнок. Друг Сергій перейшов на планування ТГ в економіці. Гадаю, що найголовнішим в цьому має бути відмова від %. З % живуть всі паразити. Має бути зворотній процент: чим довше ти тримаєш гроші при собі, тим більше вони знецінюються. Це прискорить їх обіг.

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Блискучий розгляд!
Неминуче пробудяться нові "прогорілі в глибині" :))
Так і є для кожного з нас: спочатку добряче натерпілися,
потім також добряче поборолися, нарешті почали очищатися,
а тепер... творимо та вдосконалюємося (постійно очищаючись!)!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре, - зроби його сам!
Замість того, щоб вести безплідні дискусії, намагаючись когось переконати, краще створити щось корисне: кому сподобається, той сам приєднається.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Головне, щоб робити поступово і без зайвого.
Зайве – це непотрібний вантаж минулого, який необхідно скинути для отримання можливості подальшого руху.

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Відокремлення держави від економіки (стисло).

Економіка, це система забезпечення суспільства товарами та послугами шляхом матеріального втілення задумів вчених, інженерів, вчителів, медиків, агроспеціалістів, митців та т.д. у сферах матеріального та нематеріального виробництва і надання послуг.

Існує такий афоризм: "Завжди знайдуться чукчі, які забажають навчати папуасів, як поводитися папуасам у спеку".
Саме так відбувається в Україні. Безліч державних установ і їх посадовців повчають фахівців у сферах матеріального виробництва та надання послуг. Вони вже вкрай «зарегулювали» все своїми «економічними» втручаннями в Україні.
Маємо власний досвід, історичні і сучасні приклади інших держав, які свідчать, що держава – неефективний власник, тому вся економічна діяльність держави забороняється. Забороняються і всі, будь-які їхні втручання в будь-які сфери матеріального та нематеріального виробництва і надання послуг.

Робимо висновки і плануємо для себе, в своїй державі: вся економіка - приватна. Державний бюджет можуть наповнювати лише податок і пасивні платежі, але не прибуток від державних підприємств.
Із державного бюджету не можуть фінансуватися будь-які власні потреби (заробітна плата і прирівняні до неї виплати, службові відрядження, службовий транспорт, інше та т.д.) всіх без виключення державних посадовців. Все це стосується і територіальних громад.

Тому, перед нами стоїть серйозна задача побудови міцної самодостатньої економіки нашої держави.
Пропонується для обговорення.

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Економісти – люди з гуманітарною освітою, які за відсутністю, наприклад інженерних знань, перекрутили саме поняття економічної науки під свої знання. Саме тому, за економіку вони вважають: фінансові маніпуляцій: грошообіг, фондовий ринок, депозити, банківські проценти, податки, кредити, майнові відносини та т.д. Інколи, взагалі все так навмистно укручують, що навіть експерти не розуміють, що мається на увазі. Це є звичайні маніпуляції.

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Система оподаткування (стисло).

Вся існуюча система оподаткування, скасовується. Запроваджується єдиний податок з обороту при будь-яких видах платежів, у розмірі 2 3,0 %, який поділяється так: 0,5 1,0 % - повертається на спец. рахунок платника; 0,5 1,0 % - спец. рахунок державного бюджету; 1% - спец. рахунок місцевого бюджету. Всі перерахування робляться автоматично і миттєво зараховуються на вказані рахунки. Контролюють самі платники.
Поняття "платник" охоплює - як фізичних так і юридичних осіб.
[i]Пропонується для обговорення.[/i]

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Надійшла пропозиція щодо загального розміру і розподілу. Це 3% із розподілом по 1% по кожному із спец. рахунків. Підтримую, в т.ч. і тому, що спрощуються підрахунки. Окрім того, що вказані 3-и рівноправні суб'єкти.

Хай Буде!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Сергію, чи могли б ми впровадити цей єдиний податок тут, в Н.О., як спробу?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Зірка, все це і багато іншого, робимо для себе. Тому і на НО і в К ТГ зробимо. Це ж наша держава. Тому вона найкраща. Хто забажає, приєднається до нас. Так?

Хай Буде!

Зображення користувача Василь Глод.
0
Ще не підтримано

Відносно ставок податку, п.Сергію, то їх треба прорахувати.

Радіймо!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

П. Василю, попередньо прорахував.
Раніше,це пропонувала п. Юля, тільки на старий "мурашник", тому там більше % і кількість податків.
Пропонують систему 5/10, це майже теж, що є в існуючий системі, тільки % трохи зменьшені і частину податків (не всі) ліквідували.
Для нас (в т.ч. і Вас) і нашим програмістам, які це будуть впроваджувати в реальне життя, це більш життездатна система, яку творимо РАЗОМ.
Впроваджуємо і тестуємо на НО і в К ТГ РАЗОМ.

Хай Буде!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Перевірено не раз.Можна вважати за істину:

"Якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре, - зроби його сам!
Замість того, щоб вести безплідні дискусії, намагаючись когось переконати, краще створити щось корисне: кому сподобається, той сам приєднається".

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Запитання відносно податків.В ТГ приймаються працездатні люди а ,що на рахунок пенсіонерів які не мають родини яка б їх утримувала і тих хто не може фізично заробляти гроші.Утримання таких людей це окрема статья місцевих сотень,громад чи таких не приймаємо?

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

П. Володимере, про це стисло в "Система пасивних доходів людей, девиденти". Будь-яка людина тер. громади (і немовля і людина похилого віку) має право на свій встановлений громадою % від обороту - всіх надходжень на рахунок громади.
Пенсій, в їх існуючому понятті, не передбачається.
Дякую за це нагадування - питання. Це дуже допомогає "малювати загальне полотно" суспільства.

Хай Буде!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Гарний аналіз і гарний малюнок. Друг Сергій перейшов на планування ТГ в економіці. Гадаю, що найголовнішим в цьому має бути відмова від %. З % живуть всі паразити. Має бути зворотній процент: чим довше ти тримаєш гроші при собі, тим більше вони знецінюються. Це прискорить їх обіг.

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Друже Анатолію, передбачається творення зовсім Нового Мурашника, Новими Мурахами. Головніше тут простір буття і відповідна свідомість. Тому мріємо, плануємо і реалізуємо РАЗОМ не тільки економіку, а і все інше. Просто економічні процеси, це те, що сприймається більшостью людей, на відміну від системи обрання своїх обранців (приклад: бесіди про те, хто може бути новим президентом).
Щодо грошей. Історія знає приклад, коли стабільна економіка в Імперії Інків у Південній Америці проіснувала 400 років без грошей взагалі.
Щодо % і паразитів. Це звичайні арифметичні дії для розподілу, наприклад: девидентів людей від їх сумісної власності.
Щодо зворотнього проценту.
1) Сутність інфляції - це тривале і швидке знецінення грошей внаслідок надмірного зростання їх маси в обороті. При цьому стрімке зростання грошової маси може бути як абсолютним, так і відносним. Наприклад, збільшення маси грошей за місяць на 15% протягом двох-трьох років неминуче викличе інфляційне знецінення грошей, оскільки економіка жодної країни майже не в змозі забезпечити відповідне збільшення фізичних обсягів пропозиції на товарних ринках. Таким же буде результат, коли грошова маса залишається незмінною чи зростає незначно, наприклад на 5% на рік, зате фізичні обсяги виробництва товарів і послуг скорочуються щорічно на 10-15% протягом кількох років, тобто постійно грошова маса буде швидко зростати відносно спадаючих обсягів виробництва у натуральному виразі.
Запобіжні заходи свого часу розробляли у ВБ.
2) Прискорення обігу грошей, буде відбуватися автоматично, коли будуть створені умови, що людям буде просто не потрібно відкладати їх на "чорний день". Ці умови залежать від простору буття і свідомості.
3) Окрім того, при кожній витраті, витрачаючий автоматично отримає:
- 0,5 1,0 % зворотньо;
- 1% в тер. громаду і тому теж: свій % девідентів; збагачення громади і тому, в тому числі і власного життевого рівня;
- 0,5 1,0 % в держ. бюджет. Це міцна держава в цілому, а тому і підсвідоме відчуття захищеності кожного. Але це і є рівень свідомості кожного.

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Система пасивних доходів людей, девиденти (стисло).

Громада певного простору (групи НО, філії К ТГ….) або територіа́льна грома́да — спільнота мешканців, жителів населених пунктів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста, районів у містах, що наділені правом самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах встановлених Правил.
Територіальна громада — (сіл, селищ, міст), об'єднана загальними інтересами власного життєзабезпечення і розвитку, самостійного, в межах Правил, для вирішення питань місцевого значення безпосередньо. Функції адміністрування – поточні тактичні дії (в межах Стратегії), можуть здійснюватися через обраних осіб в органи місцевого самоврядування.
Жителі території стають громадою фактично, коли вони за встановленими Правилами розуміють, що їх об'єднує не лише спільне проживання (знаходження) на конкретній території (просторі), але й спільна власність, вони відчувають відповідальність і чинять відповідні спільні дії.
Спільна власність, це усе рухоме та нерухоме майно, всі доходи місцевих бюджетів, земля, природні та інші ресурси територіальних громад.
Територіальна громада — первинний колективний суб'єкт місцевого самоврядування, що має право і реалізує здатність на самодіяльність шляхом реалізації самостійного вирішення питань місцевого значення на підставі власної матеріально-фінансової бази, прийняття локальних нормативно-правових актів у межах Правил. Це суб'єкт права і він несе відповідальність за всі свої дії/бездіяння.
Кожна людина громади, має свій відсоток від всіх доходів територіальної громади. Ці доходи розподіляються автоматично на соціальні рахунки всіх людей громади, у розмірі (% від обороту) визначеному загальними зборами громади. Механізм-автоматично, при отриманні грошей на рахунок територіальної громади.
Пропонується для обговорення.

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Розподіл девидентів.
Дивіденд (від лат. dividendus - те, що слід поділити) - частина надходжень, котра розподіляється між власниками. Загальний % дивідендів визначається загальними зборами власників.

Хай Буде!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

А як щодо прибутку з капіталу?

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Поняття «прибуток» має різне значення. Він може визначатися як доходи, отримані підприємством, задоволення, яке одержить споживач, зиск (вигода), принесений країні внаслідок проведення того або іншого заходу. У всіх випадках мова йде про прибуток підприємства, споживача, суспільства. В основі поняття прибутку існує ідея, що він є «дечим», що міститься у виручці від продажу.

Капітал (головний) – само зростаюча авансована вартість, вкладення, які дають змогу отримати дохід, або вартість, яка приносить додаткову вартість.
Г-Т-Г – загальна формула капіталу
Додаткова вартість – приріст грошей, який отримується в кінці певного періоду. Надлишок над первісною авансовою сумою грошей (Г1-Г = Г)
Сутність цього руху полягає в прирості Грошей (Г) у перетворенні (Г), тобто в Г + ∆Г, де Г –гроші, що зросли.
Власник вартості, який пускає її в обіг, з метою отримання додаткової вартості, тобто перетворення її в капітал, називається капіталістом або підприємцем.

В видах діяльності нашого Нового Мурашника, на цей час відсутні види діяльності, які передбачають наприклад: торгівлю, кредитні операції...

Тому, прошу якесь більш конкретне питання сформулювати. Окрім того, існує поняття: прибуток НА капитал. Прибуток З капиталу - просто не розумію.

Ми взагалі передбачаємо податок з обороту і девиденти (див. вище)

Хай Буде!

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Система виборів, голосування, основні умови (стисло).

Система виборів.
[/i
]
Питання, які мають відношення до суспільства і носять дуальний характер (так, ні), вирішуються прямим, відкритим (персоніфікованим) голосуванням.
До таких питань належать і вибори всіх осіб, які будуть втілювати в реальність Стратегію затверджену власниками України – людьми, які мають на це право.

[i]Основні умови взаємовідносин обранців і тих, хто їх обирає.

1)Обранець несе персональну відповідальність за свої дії/бездіяння.
2)Обранець виконує обов’язки на підставі укладеного контракту.
3)Ті, хто обирає обранця (виборці), несуть солідарну персональну відповідальність, як за дії/без діяння свого обранця, так і за свої власні дії/без діяння, на підставі укладених договорів.
4)Всі виборці здійснюють фінансування всіх передбачених договором необхідних витрат свого обранця – фізичної особи для виконання покладених/взятих обов’язків (заробітна плата і порівняні до неї виплати, відрядження, транспортне обслуговування та т.д.)

Основні умови голосування.

1)Реєстрація обранців і виборців на відповідному інтернет. ресурсі, передбаченому для голосування.
2)Голосування у визначений термін.

Хай Буде!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Напишу дещо зі слів чоловіка. Він був тиждень у сотні Самооборони. Якщо побути більше трьох днів усередині Самооборони, тоді зовсім по-іншому починаєш дивитися на ці події. Це справжня революція, але не соціальна, а революція духу. Будь-яка революція розвивається етапами. На його думку, основне завдання першого етапу — це створення класу аристократії.
Усе, що відбулося в Україні дотепер, - це лише фон для народження цього класу. Можна безконечно описувати завдання, які стоять перед Україною, описувати недолугість сучасної еліти. Якщо немає групи людей, які здатні виконати ці завдання, то їх ніхто і не зробить. Перший етап революції — це поява аристократії (українських кшатріїв-самураїв), і всі вони у Самообороні. Наступний етап — вони породять брахманів. Проблема в тому, що брахманами стануть ті, кого вони визнають, а не ті, хто себе об'явив ними. В Україні зараз почалась будуватись істинна духовна піраміда влади. Кшатрії уже народились.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

"Для того, щоб сфокусувати увагу суспільства на творенні держави інформаційної епохи, вже не достатньо написати розумну книгу чи навіть зняти навчальний фільм. Треба запропонувати діючу модель, своєрідний інформаційний сервіс, який можна випробувати практично і швидко оцінити його переваги."

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Згоден, що відбувається процес формування нової аристократії. Не згоден щодо кшатріїв, які породять брахманів. Все відбувається навпаки: брахмани організовують народ, в тому числі й кшатріїв.

Не варто плутати організацію кшатріїв з людьми, що зібралися у Просторі боротьби.

Кшатрії - це ті, що об’єднані у варну кшатріїв. Всі інші можуть бути природженими воїнами, але кшатріями вони стануть тільки тоді, коли об’єднаються у варну.

Про співвідношення варн читайте у статті "Велика Скуфія переможе"

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Брахман - це також кшатрій і вправний вайша. Брахман не буде організовувати, він, як правило, дає поради що і як робити. Найкраща порада - це власний приклад. Тобто, в середовищі кшатріїв брахман - це не обов'язково найвправніший воїн, але обов'язково побратим, який викликає повагу не кількістю відрубаних голів, а мудрими порадами.
А різні верховні волхви України, головні шамани і мольфари не мають жодної поваги у бійців Самооборони. Те, як вони себе назвали, для повстанців не має жодного значення.
Я згодна з Вами, що брахмани з'являються згори, але їх сила не в примусі, а в переконаннях і трохи в хитрості.
Гуртування людей у Самообороні і є процесом створення варни, оскільки ці мужні хлопці не мають бажання припиняти свою діяльність після перемоги. Вони можуть стати у майбутньому гарантами Конституції.
Між іншим, в Самообороні читають наш сайт і з великою повагою ставляться до Вас, п. Ігоре. Надіюсь, Ваші світлі ідеї будуть втілювати в життя саме ці люди, які пережили ці страшні події на Майдані і є Героями України.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Оксанко, передай вітання чоловіку. Він справжній КОЗАК! (А може "фон" - це ТЛО?)
Друже, Сергію, а як щодо соціальної нерівності?

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Є таке поняття соціальної нерівністі, це положення в суспільстві, коли окремі соціальні групи мають різний соціальний статус, належать до різних суспільних класів або соціальних кіл.
До аспектів соціальної нерівності належить правова нерівність, обмеження свобод, майнова нерівність, нерівність щодо доступу до освіти, медичного обслуговування тощо...
До типів соціальної нерівності належать нерівність за гендерною, расовою, кастовою, віковою ознаками...

Друже Анатолію, щоб я мав можливість розкрити своє бачення, конкретизуйте питання, що маєте на увазі Ви?

Хай Буде!

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

Дякую, п. Анатолію, за вітання. Тло, фон у певному змісті - синоніми. Тому в коментарі дуже не прискіпувалася до слів.
Мені також більше імпонує суто наше "тло" і слово фон вже "ріже" вухо...

Творімо разом мову Сенсар!