Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Україна отримає 250 мільйонів доларів. Трамп підписав оборонний бюджет США

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

13 серпня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав закон про «Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони». Загалом документ передбачає спрямування 716 мільярдів доларів на оборону.

В заяві Білого дому вказується, що «безпрецедентна підтримка дозволить Вашингтону стримувати супротивників і потужно провадити мирну політику адміністрації Трампа».

Бюджет посилює підтримку США союзникам в Європі проти російської агресії через надання фінансування для ініціативи стримування.

«У протистоянні цим небезпекам, ми знаємо, що слабкість – найбільш певний шлях до конфлікту і надзвичайна потужність є найбільш певним засобом нашої оборони», – цитує президента Трампа Білий дім.

Як повідомлялось раніше, одна зі статей документу дозволяє виділити Міністерству оборони США 250 мільйонів доларів для надання безпекової допомоги Україні. У цю суму закладено 50 мільйонів доларів на оборонні летальні види озброєнь, повідомляє посольство України у США.​

Документ включає положення про продовження співпраці з Україною у питанні кібербезпеки, який передбачає допомогу Києву у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак.

Також у розділі про «посилення стримування російської агресії у Європі» йдеться про посилену безпекову допомогу Україні та підтримку реформ оборонного сектору.

Бюджет назвали на честь голови сенатського комітету з питань збройних сил Джона Маккейна, який бореться із важкою онкологією. Підписуючи документ, Трамп не згадав Маккейна, який, попри приналежність до однієї партії, часто критикує президента.

Однак, президент згадав інших сенаторів і конгресменів, причетних до написання законопроекту.

«Нас би не було сьогодні на цій церемонії, якби не віддана робота представників Конгресу, які тяжко працювали для ухвалення NDAA», – сказав Трамп.

Наші інтереси: 

Найбільшу підтримку і допомогу Україна отримує від США. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Більша частина російського військового бюджету спрямована на підкуп, спецоперації, підривну діяльність.

Якщо США хочуть справді протидіяти Росії, їм треба виділити ще більшу суму на контррозвідувальну діяльність і вироблення інших заходів протидії.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Не всі статті бюджету афішуються. Я впевнений, що Трамп подбав про розвідку і контррозвідку!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!