Важливість: 
3

Категорія:

Україна отримала оцінку НАТО – вона найкраща з усіх попередніх

Північноатлантичний альянс позитивно оцінив процес виконання Україною Річної національної програми 2018 року. Про це на прес-конференції у п'ятницю, 28 грудня, заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Ми отримали від Північноатлантичного альянсу якісну оцінку реалізації нами Річної національної програми (співпраці з НАТО – ред.) 2018 року, вона суттєво позитивніша, ніж будь-які попередні оцінки, які ми отримували до цього", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що РНП насамперед пов’язана із сферою нацбезпеки та оборони, і основна частина завдань програми стосується відповідних міністерств.

У зв'язку з цим Климпуш-Цинцадзе нагадала, що за результатами 9 місяців поточного року 51% завдань РНП-2018 виконано, а 45% перебувають у процесі виконання. 4% цих завдань перенесено на наступний рік.

Водночас віце-прем’єр-міністр акцентувала, що до НАТО інтегруються не Збройні сили України, а вся країна, тому РНП містить велику кількість завдань у сфері демократизації, освіти, верховенства права, над якими слід продовжувати працювати.

Нагадаємо, одразу кілька країн НАТО оголосили про внесення додаткових коштів у трастові фонди для України. Зокрема, Німеччина спрямує гроші у фонд реабілітації військовослужбовців. Норвегія надасть 140 тисяч євро для програми професійного розвитку, Чехія спрямує понад 200 тисяч євро у трастовий фонд з логістики. А додатковий внесок Словаччини доведе наповнення фонду з розмінування до 113 відсотків. 

Наші інтереси: 

Україна виконує зобов'язання, незважаючи на воєнний конфлікт з Росією.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка