Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
71

НАТО до кінця року надасть Україні сучасні захищені засоби зв’язку – Столтенберг

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Україна до кінця 2018 року отримає сучасні захищені засоби зв’язку для армії від Північноатлантичного альянсу. Про це на спільному брифінгу із президентом України Петром Порошенком заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг. 

"Сьогодні я сказав президенту Порошенку, що ми надамо захищені засоби зв'язку для українських Збройних сил до кінця цього року", - розповів він. 

 

 

За його словами, до трастових фондів Україна-НАТО союзники зобов’язались надати 40 мільйонів євро, які спрямовуються на підтримку України. Один із таких фондів саме займається покращенням контролю та командування, зокрема і комунікації в українській армії.

Наостанок Столтенберг знову закликав Росію негайно звільнити затриманих біля Керченської протоки українських моряків та кораблі.

"Ми як і раніше стурбовані підвищеною напруженістю в Азовському морі та навколо нього. Не може бути виправдання для Росії застосування військової сили проти українських кораблів і моряків. Росія повинна негайно звільнити моряків і кораблі, які вони захопили, і відновити свободу плавання", - підкреслив генсек НАТО. 

Продовження: Порошенко привіз обладнання для доступу України до бойового інформаційного простору НАТО.

Наші інтереси: 

Україна має потужну підтримку.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Приємно прокидатися вранці і знати, що ми не одинокі у протистоянні російській військовій агресії, що нам допомагають найсильніші військові потуги світу - США і НАТО!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

НАТО пообіцяло - НАТО виконало обіцянку!

Єнс Столтенберг, генсек НАТО: "Сьогодні я сказав президенту Порошенку, що ми надамо захищені засоби зв'язку для українських Збройних сил до кінця цього року" (на спільному брифінгу із президентом України Петром Порошенком).

13 грудня 2018 Президент повернувся з Брюсселя не з порожніми руками. Президентський борт був завантажений обладнанням, яке є ядром нових систем шифрування зв'язку, що розгорнуться дуже швидко і кардинально змінять ключовий елемент управління військами.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Те, що ц війні перемагають Штати та їх союсзники - показала історія воєн, включаючи останню світову. Питання до В.Федько, відповідь на яке не зустрічав. СРСР в 2-гу світову користувався раціями і телефонами своїми чи американськими?. Бо не знаю де виробляли таке високотехнологічне для СРСР обладнання в той час, як у ще не зруйнованій Варшаві практично кожна квартира мала дротовий телефон (за твердженням співробітника Варшавського музею)

В мудрості - сила

Зображення користувача Володимир Федько.

На озброєнні Червоної Армії була радіоапаратура як радянського виробництва, так і американська. Заглянь, друже, у список поставок по ленд-лізу і побачиш що з радіо- і телефонної апаратури постачала Америка.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!