Важливість: 
3

Категорія:

"Україна має демонструвати свою готовність до бойового спротиву", – генерал армії США

Єдиний спосіб не дозволити Росії почати нове вторгнення в Україну криється в демонстрації української готовності до такого сценарію і її здатності чинити спротив. Про це сказав командувач сил США в Європі Бен Ходжес. 

ben.jpg

Бен Ходжес, командувач сил США у Європі

Він зауважив, що не вважає імовірність повномасштабного наступу Москви високою, але і визнав, що повністю відкидати її не можна.

"Шлях, який робить це менш реальним, однозначний: ви маєте демонструвати свою готовність до такого сценарію. Всі мають бути свідомі того, що Україна здатна до спротиву, що у вас є також розвідувальна спроможність. Власне, в цьому i полягає стратегія стримування, яку сповідує НАТО: мати спроможність і демонструвати її. У мене є впевненість, що українське керівництво і безпекові структури розуміють цей підхід", - сказав Ходжес.

При цьому він також зауважив, що Росія також відповідальна за "зниження температури".

Раніше на безпековому саміті у Львові Ходжес відзначив, що Захід вчиться протистояти Росії у військовий спосіб. І в цьому важливу роль відіграє український досвід. Адже західні військові ніколи не були під атакою Москви на відміну від українських.

Джерело

Наші інтереси: 

Незахищеність і беззбройність - провокація для ворога. Озброєність до зубів і демонстрація готовності до бою  - дієвий фактор стримування.

Гравець: 
Оксана Колосовська
117

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка