Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Війна з Росією підштовхнула розвиток українського ВПК

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У зв'язку з бойовими діями на Сході, вітчизняна військова техніка стала користуватися підвищеним попитом. Доходи і виробництво вітчизняних зброярів ростуть, як на дріжджах. Державний концерн "Укроборонпром", який виробляє майже половину української зброї, за два останні роки втричі збільшив обсяг виробництва нового озброєння.

І за минулий рік дохід компанії виріс на 25%, сягнувши позначки у 25 млрд. грн.

Чверть століття, впродовж яких у вітчизняному ВПК ледве жевріло життя, і то винятково завдяки стороннім замовленням – на них припадало до 95%, - залишилися позаду.

«Збройна агресія Росії дала поштовх для розвитку нових видів озброєнь, - пояснює Юрій Бровченко, заступник міністра економіки, який є куратором ВПК в уряді. - Та ми переконалися – наше виробництво є ефективним і може потужно протистояти російським засобам ураження».

Українські зброярі не просто представляють ринку нові зразки озброєнь, але і – вперше в своїй історії – серйозно взялися за те, щоб їхній продукт відповідав стандартам НАТО.

У 2016-му одразу 40 підприємств, які належать до складу Укроборонпрому, отримали доступ до головного каталогу Альянсу з логістики. Завдяки цьому, як стверджують представники держконцерну, вони вийшли на міжнародний ринок і реалізували програму імпортозаміщення, швидко знаходячи європейських постачальників.

 

Наші інтереси: 

"Не було б щастя, та нещастя допомогло".

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи