Важливість: 
2
У Вільнюсі підписали лист проти газопроводу «Північний потік-2»

Керівники парламентів Польщі, Литви і Латвії підписали лист, у якому йдеться, що енергетична безпека є ключовим компонентом об’єднаної і процвітаючої Європи. Лист адресований до голів парламентів європейських країн. Україна і Молдова підписали цей лист раніше.

18031301.png

Спікер польського парламенту Марек Кухцінський брав участь в урочистостях Дня Незалежності Литви PAP/Paweł Supernak

Про це повідомило Польське радіо на своєму сайті.

«Завдяки тому, що цей документ підписала група країн, а не окремі держави, такий голос більш чутний», - сказав спікер Сейму Польщі Марек Кухцінський.

«Один принцип – загальне занепокоєння про безпеку усіх країн Європейського Союзу, а також країн, що знаходяться у східій її частині. Ми хочемо співпрацювати з усіма, але хочемо також, аби шанували і турботу про безпеку громадян наших балтійських країн і Польщі. Ми всі разом підтримуємо Україну, яка у ці дні веде тяжку боротьбу за свою Незалежність».

Як наголошує Марек Кухцінський, інша справа – це принцип солідарності і співпраці рівних з рівними, вільних з вільними, - це ж бо фундамент Європейського Союзу.

На думку авторів листа, незважаючи на те, що газопровід «Північний потік-2» предствляють як комерційний проект, він насправді, є інструментом політики Росії.

Польща, Литва, Україна, Латвія і Молдова закликали європейські країни гарантувати, що експлуатація газопроводу «Північний потік- 2» проходитиме за правилами Євросюзу.

Наші інтереси: 

Важливо чинити опір домінуванню Німеччини у ЄС, яка просуває інтереси Росії в Європі. Працювати над створенням союзу так званої Нової Європи за участю України.

Гравець: 
Олена Каганець
43

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка