Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

"Північний потік 2" може стати причиною великої війни між Україною і РФ, - прем'єр Польщі

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" створює нове непотрібне напруження, а його запуск може призвести до великої війни між Україною і РФ.Про це він заявив в інтерв'ю Die Welt, передає Polskie Radio.

mateush.jpg

Матеуш Моравецький

Чиновник зазначив, що зараз Україна відносно безпечна, оскільки контролює газові маршрути в Центральну Європу.

За словами польського прем'єра, якщо "Північний потік 2" запуститься і відбудеться відключення українських газопроводів, Росія зможе з будь-якого приводу і будь-якими способами загострювати конфлікт і навіть зважитися на відкриті військові дії.

Після створення цього газопроводу більш вірогідним буде великий спалах російсько-української війни. "Північний потік 2" – крок в цьому напрямку", - сказав Моравецький.

Він також зазначив, що завдяки інтерконнектору і терміналам скрапленого газу Європа має достатньо можливостей, щоб забезпечити попит на імпортний газ у розмірі 180 млрд куб. м в рік.

"Коротко кажучи: Північний потік-2 є непотрібним, шкідливим, і він розділяє західну громадськість", - заявив прем'єр Польщі.

Нагадаємо, Польща планує сама прокласти газопровід по дну Балтійського моря. Проект Baltic Pipe буде вести від польського узбережжя в Данію і дасть можливість  польській газотранспортній компанії Gaz-System підключитися до норвезької мережі газопроводів.
 

Наші інтереси: 

Україна має зберегти статус головного транспортера газу. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

У XXI столітті Росія продовжує бути провокатором війни в Європі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Скоріше так: Наші інтереси:
Україна має забезпечити переконливу альтернативу газу, аж таку щоб у газі відпала потреба.

Цитата:
Наші інтереси:
Україна має зберегти статус головного транспортера газу.

Цікаво, як Україна "має зберегти статус головного транспортера газу"? Терористичними підривами газопроводів, що прокладені поза територією України?! )))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)