Важливість: 
2
У Мукачевому перейменували вулиці Бандери і Шухевича на честь Гузара і Шептицького

6 липня депутати Мукачівської міськради більшістю голосів перейменували вул. Степана Бандери на вул. Любомира Гузара, а вул. Романа Шухевича - на Андрея Шептицького. Про це інформує прес-служба Мукачівської міськради.

Як наголошується, в четвер, 6 липня, депутати змінили назви двох вулиць, а саме Степана Бандери і Романа Шухевича, які отримали свої назви лише 5 квітня після розпорядження голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Раніше ці вулиці носили імена Ярослава Галана (комуністичний публіцист, вбитий у Львові в 1949 році) та Івана Туряниці (секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України).

Як повідомляє прес-служба Мукачівської міськради, підставою для таких перейменувань став лист священика Успенського Собору УГКЦ, декана Мукачева Йосипа Ловського з проханням назвати одну з вулиць міста ім'ям Блаженнішого кардинала Любомира Гузара, який помер 1 червня 2017.

Зате з проханням увічнити в топоніміці Мукачева митрополита УГКЦ Андрея Шептицького звернувся голова МО "Союз Чорнобиль України" Олексій Товчко.

5 квітня 2017 голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в рамках декомунізації перейменував три вулиці в Мукачеві.

Вулицю Ярослава Галана перейменували на вулицю Степана Бандери, вулицю Іван Туряниці - на вулицю Романа Шухевича, вулицю Івана Локота - на вулицю Володимира Зайця (загиблого бійця АТО).

Наші інтереси: 

Швидко відреагували. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка