Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 729
  • Переглядів: 854

Тибетська гормональна гімнастика: всього 10 хвилин на день (відео)

Категорія:

Спецтема:

Цю гімнастику практикували ченці в одному з монастирів Тибету. Вона займає всього десять хвилин. Тибетська гормональна гімнастика дозволяє підтримувати всі ендокринні залози, які виробляють гормони, у молодому стані, у віці приблизно 25-30 років. Гімнастика дуже легка. Робимо її прямо в ліжку. Бажано прокинутися до шостої ранку.

Вправа 1. Розтираємо руки.
Лежачи на ліжку, розтерти руки протягом декількох секунд, поки вони не стануть гарячими. Заодно продіагностуєте своє біополе на даний момент. Якщо долоні сухі і гарячі, то з енергетикою все добре в організмі. Якщо долоні теплі, то біополе знижене. Якщо долоні не зігріваються і стають вологими, то це говорить про серйозні збої в організмі. У будь-якому випадку робіть цю гімнастику, так як вона дозволить вам позбавитися від всіх збоїв і захворювань.
Вправа 2. Пальмінг.
Гарячі долоні кладемо на очні яблука. Починаємо натискати на очі в наступному темпі: один секунда - один рух. Таким чином зробіть 30 рухів за 30 секунд. Потім залиште долоні на очах і тримайте ще не менше тридцяти секунд, а якщо у вас поганий зір, то краще близько двох хвилин. У цей час йде живлення очного яблука і усіх рецепторів навколо. Поступово покращиться зір. Буде відновлюватися, крім зору, і натуральний колір волосся.
Вправа 3. Прокачування вух.
Натискати руками на вуха, при цьому пальці ззаду на потилиці, долоні притискаємо до вух і робимо 30 рухів у темпі 1 рух в секунду. Протягом деякого часу можуть почати проявлятися симптоми хронічних захворювань, які у вас є, особливо якщо вони пов'язані з вухами. Не припиняйте вправи, просто робіть їх «м'якше», якщо є больові відчуття. Через деякий час проходить хронічне запалення вуха. Також покращиться слух. Практично протягом шести місяців можуть пройти всі хронічні захворювання. Для лікування від серйозних захворювань може знадобитися більш тривалий час: рік або два.
Вправа 4. Підтяжка лиця.
Наступна вправа: великий палець кладемо за вухо, руки стискаємо в кулачки і починаємо підтяжку обличчя від підборіддя до вух, сильно натискаючи на обличчя. Робимо також 30 разів. Після цієї вправи ви можете відчути прилив крові до обличчя і навіть трохи спітніти. Підтягується овал обличчя, поліпшується лімфатичний відтік.
Вправа 5. Масаж чола.
Далі кладемо праву долоньку на лоб, ліву зверху і починаємо потираючі рухи від скроні до скроні. Можна не торкатися руками лоба, робити на відстані кілька сантиметрів від обличчя. Але якщо ви хочете розгладити зморшки на лобі, то треба торкатися шкіри. Робимо також за 30 секунд 30 рухів. Ця вправа оздоровлює всі носові пазухи, а також активізує роботу гіпофіза.
Вправа 6. Масаж тімені.
Це вправа впливає на тім'яну область. Ми «літаємо» руками над головою. Під шию кладемо валик або згортаємо подушку, руки сплітаємо в кільце. Права рука знизу, ліва рука лягає зверху. Починаємо робити рух у кількох сантиметрів від голови від чола до потилиці. Робимо 30 разів. Потім «зависаємо» над тім'ячком і робимо рухи від одного вуха до іншого. Також 30 разів. Ця вправа дуже добре для тих, у кого високий або низький тиск. Тиск буде приходити в норму. При цій вправі поліпшується рухливість плечових суглобів, а також підкачуються м'язи рук. Проходять болі в плечах, і якщо ви раніше не могли піднімати руки вгору, то через деякий час ви зможете легко це зробити.
Вправа 7. Масаж щитовидної залози.
Наступна вправа: кладемо праву руку на щитовидку, ліву руку кладемо зверху. Починаємо робити рух лівою рукою від щитовидної залози до пупка на відстані кілька сантиметрів від тулуба. Так робимо 30 рухів. Наприкінці кладемо ліву руку на праву і затримуємося в цьому стані на кілька секунд.
Вправа 8. Масаж живота.
Потім повільно сповзаємо руками на живіт, наступну вправу: робимо кругові рухи руками по животу. Руки складені так само: права внизу, ліва зверху. Робимо 30 разів. При цьому проходить хронічні запори, нормалізується діяльність кишечника.
Вправа 9. Струшування.
Наступна вправа краще робити на підлозі, якщо у вас не досить жорстке ліжко. Руки і ноги піднімаємо вгору, долоні і ступні спрямовані паралельно підлозі. Спочатку обертаємо руки в зап'ястях, а ноги в гомілковостопних суглобах, потім робимо струшування. При цьому у нас поліпшується кровообіг в капілярах. Також очищаються дрібні енергетичні канали. Рахуємо до 30 (якщо є можливість, то робимо довше).
Вправа 10. Розтирання стоп.
Наступна вправа: сідаємо і починаємо робити масаж стоп. Можна робити їх одночасно, можна по черзі спочатку одну стопу, потім іншу. Якщо стопи сухі, то змастіть їх якою-небудь олією, наприклад, оливковою. При виявленні на стопах больових точок, приділіть їм підвищену увагу. Особливо акцентуйтеся на центрі стопи. Наприкінці розітріть ноги знизу доверху. Робимо 30 секунд або довше.
Ось і весь комплекс!

 

 

Наші інтереси: 

Оздоровлюємось і омолоджуємось.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

!Вдячний. Сьогодні почав - сподобалось. ))

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.
0
Ще не підтримано

Який принцип дії такої гімнастики?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Енергетичний і фізичний масаж.

Арій Хрестовий каже:
Який принцип дії такої гімнастики?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Гарнi вправи. Можна додати безконтактний масаж пiднятих до гори рук.

Хай Буде!

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

!Вдячний. Сьогодні почав - сподобалось. ))

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.