Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Туреччина продала Україні важке ударне озброєння: чим налякаємо Росію

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У зв'язку з укладанням угоди з Туреччиною про постачання оперативно-тактичних безпілотників Bayraktar TB2 Україна вперше отримує високотехнологічну керовану зброю, яку можна застосовувати проти Росії негайно.

bayraktary.jpg

"Байрактари"

Про це заявив військовий журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook у відповідь на критику нової угоди. "Купівля "Байрактару" для України на даному етапі досить вигідна і необхідна для підвищення технологічних і бойових можливостей ЗСУ", — наголосив він.

При цьому журналіст не заперечує, що вартість безпілотників висока.

"Закупівля "Байрактара" дозволяє отримати серйозну технологічну перевагу. Ми зможемо освоїти в експлуатації сучасний бойовий БПЛА і його боєприпаси, вивчити принципи роботи", — заявив він про плюси.

Крім того, зазначив Бутусов, наявність на озброєнні ударних дронів змусить РФ витратити великі ресурси для захисту від можливої ​​небезпеки.

"Не менш важливо враховувати військово-технічну співпрацю у відносинах з країною НАТО Туреччиною. Україна зміцнює особливі відносини з Туреччиною у військовій сфері", — пояснив він.

 

БПЛА оснащений системою автоматичного злету і посадки, може нести керовані протитанкові ракети і авіаційні бомби. Завдання важкого розвідувально-ударного комплексу — патрулювання на невисокій швидкості на великій висоті, яка виключає візуальне і звукове виявлення, а також розвідка та нанесення ударів високоточними бомбами.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Військова перевага у війні з РФ.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Це велике досягнення в розвитку військово-технічного співробітництва України з країнами-членами НАТО і переозброєння Збройних Сил України!

Але хотілося б дізнатися, ХТО критикує угоду!?
Яка політична сила виступає проти озброєння України!?

Цитата:
Про це заявив військовий журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook у відповідь на критику нової угоди.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!