Важливість: 
5
Третій рівень ЖС: форми 9 і 10, а також кармічні форми

Працюємо з універсальними формами ЖС 9 і 10, а також двома «кармічними формами», призначеними для радикального покращення соціального середовища – стосунків з родичами, діловими партнерами, друзями і знайомими. Кармічні форми також дозволяють виявити і розчинити першопричини задавнених хвороб.

150614_son.jpg

Найцікавіше починається після початку роботи з кармічними формами!
Найцікавіше починається після початку роботи з кармічними формами!

Нагадаю, що перший рівень ЖС - це форма 1, 2, 3, 4 (Базовий курс), другий рівень - форми 6, 7, 8

Після завершення рівня 2 переходимо до третього рівня: ось тексти для завантаження у форматі DOC:

Ці ж тексти для завантаження у форматі PDF:

Кармічна форма 1:

Щоранку прочитувати своє прізвище, ім’я, по-батькові через інформосоти, після кожної інформосоти  прочитувати джерела простору, розгортання і повноти.

Натомість щовечора прочитувати своє прізвище, ім’я, по-батькові через інформосоти, після кожної інформосоти  прочитувати джерела згортання, часу і пустоти.

При цьому прізвище, ім’я та по батькові треба розділяти джерелом єднання (тобто  "прізвище" "субстанція єднання" "ім’я" "субстанція єднання" "по-батькові").

Кармічна форма 2:

Щоранку прочитувати своє прізвище, ім’я, по-батькові через інформосоти, після кожної інформосоти  прочитувати джерела навчання, творення і вдосконалення.

Натомість щовечора прочитувати прізвище, ім’я, по-батькові через інформосоти, після кожної інформосоти  прочитувати джерело стирання.

При цьому прізвище, ім’я та по батькові треба розділяти джерелом єднання (тобто  "прізвище" "субстанція єднання" "ім’я" "субстанція єднання" "по-батькові").

Прошу ретельно прослідкувати, що з вами відбуватиметься: фізичне тіло, сни, стосунки з родичами та іншими людьми. Прошу ділитися в коментарях результатами спостережень.

Раджу попрацювати за такою схемою:

  • Форма 9       (10 днів)
  • Форма 10     (10 днів)
  • Кармічна форма 1 (10 днів)
  • Форма 6       (5-7 днів)
  • Кармічна форма 2 (10 днів)
  • Форма 6       (5-7 днів)

Людина, яка стала на шлях оновлення Живим Словом, починає бачити яскраві, захоплюючі, реалістичні сни.  Найцікавіше починається після початку роботи з «кармічними формами». Особливістю «кармічних снів» є те, що в кожному наступному «сеансі» ти зустрічаєшся з людьми, з якими мав інформаційний контакт. Живими і мертвими. Передусім це родичі, друзі, знайомі, однокласники, співробітники. Докладніше про це у статті: Нічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатно

Хто ще не читав - обов’язково ознайомтесь:  Друзі і вороги Царства божого

Якщо вам подобається наш проект - підтримайте його розвиток щедрими дарами

Наші інтереси: 

Опановуємо новий інструментарій самозцілення. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка