Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Трамп виводить США зі складу Всесвітньої організації охорони здоров’я і застосовує штрафні санкції до Китаю

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Президент США Дональд Трамп оголосив, що США припиняють відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я через те, як та поводилася під час коронавірусної кризи та її обмежені дії для покарання Китаю за введення світу в оману щодо вірусу та за його репресії стосовно Гонконгу.

"Китайські чиновники проігнорували свої зобов'язання звітувати Всесвітній організації охорони здоров'я і тиснули на Всесвітню організацію охорони здоров'я, щоб ввести в оману світ", - цитує Дональда Трампа The Washington Times.

"Уряд Китаю постійно порушує свої обіцянки перед нами та багатьма іншими країнами. Ці прості факти не можна не помітити або відкинути", - сказав Трамп.

Трамп заявив про перегляд ключових угод США із Гонконгом через те, що Гонконг в результаті дій офіційного Пекіна став частиною спільної із Китаєм політичної системи.

"Тому я наказав адміністрації почати процес ліквідації виключень, які давали Гонконгу преференції з нашого боку", - сказав Трамп. Йдеться, наприклад, про угоди щодо екстрадиції, експорту технологій подвійного використання, зауважує Голос Америки.

США позбавлять Гонконг преференцій у митній сфері й накладуть санкції на чиновників, які причетні до підриву автономії Гонконгу.

"Сотні мільярдів доларів втрачались щороку у відносинах із Китаєм, особливо, протягом років попередньої адміністрації. Китай захопив наші заводи, вивів наші робочі місця, випотрошив нашу промисловість, викрав нашу інтелектуальну власність та порушив свої зобов'язання у ВТО", - заявив Трамп.

Трамп заявив, що США хочуть відкритих і конструктивних відносин із Китаєм, але їх досягнення потребує, щоб Сполучені Штати "активно захищали свої національні інтереси".

Трамп відзначив, що він підпише прокламацію про захист досліджень, які проводяться в університетах США, та заборону в'їзду до країни певних категорій іноземців із Китаю. 

США також переглянуть діяльність у країні фінансових компаній із Китаю. 

Наші інтереси: 

Дуже важливо, що про це хтось відкрито і прямо говорить! Потрібно вивести ВООЗ на чисту воду!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Але не забуваймо про те, хто оточує Трампа, і навряд чи він може вести повністю самостійну політику.Отже, те що він зараз робить, чимось вигідно його оточенню.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це вигідно правим силам США і всього світу.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Розпочавши коронавірусну аферу, Китай, як завжди, не прорахував її наслідки.
Як колись сказав китаєзнавець Олексій Маслов, китайці не спроможні до стратегічних рішень. Максимальна глибина їхніх "стратегій" - один рік.

Все, що робиться з власної волі, - добро!