Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США припиняють виплати ВООЗ, винні мають понести відповідальність – Трамп

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Президент США Дональд Трамп заявляє, що доручив своїй адміністрації припинити виплату внесків Всесвітній організації охорони здоров’я через те, як вона реагувала на пандемію коронавірусу. ВООЗ «зазнала невдачі у своєму основному обов’язку і має понести відповідальність», сказав Трамп 14 квітня, виступаючи в Білому домі.

200416donaldtramp.jpg

Президент США Дональд Трамп
Президент США Дональд Трамп

США припиняють фінансування ВООЗ, поки відбуватиметься аналіз роботи організації. Цей процес триватиме від 60 до 90 днів, повідомляє Радіо Свобода.

Президент США Дональд Трамп заявив, що спалах коронавірусу можна було подолати ще на стадії виникнення і врятувати життя, якби ВООЗ краще виконувала свою роботу, розслідуючи дані, що надходили з Китаю, де почався спалах хвороби.

За словами Трампа, ВООЗ сприяла «дезінформації» Китаю щодо вірусу, і це, ймовірно, призвело до більш масштабного спалаху.

Тиждень тому Трамп допустив припинення фінансування ВООЗ: причина – змова з Китаєм.


Коментар НО: 

11 червня 2009 року ВООЗ оголосила пандемію «Свинячого грипу», яка обійшлася світовій економіці у 18 млрд. доларів США. Через рік – 7 червня 2010 року – представники комісії з охорони здоров’я Парламентської асамблеї Ради Європи заявили, що пандемії грипу AH1N1 не було і звинуватили ВООЗ в необґрунтованому роздмухуванні паніки.

Експерти підтвердили свою заяву результатами незалежних досліджень. Паніка, викликана ВООЗ, призвела до перевантаженості лікарень і розбазарювання коштів з держбюджетів по всьому світу. Згідно з доповіддю ПАРЄ, кількість підтверджених жертв AH1N1 у світі виявилася значно меншою, аніж при звичайних сезонних епідеміях грипу.

«Британський медичний журнал» прямо звинувачує ВООЗ у корупції. За даними видання, багато експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я мали фінансові зв’язки з фармацевтичними компаніями. І не виключено, що про пандемію було оголошено саме під тиском виробників ліків. «Держави світу витратили мільярди доларів на запаси вакцини, велика частина яких так і залишилася непотрібною», – зазначає видання. 

«Але тут дещо більше, ніж власний бюрократичний інтерес на роботі. Як не дивно, ВООЗ також використовувала свою фальшиву пандемію для того, щоб підштовхнути жорстку ліву політичну програму» – пише Forbes у статті «Чому ВООЗ підробила пандемію».

Наші інтереси: 

Нарешті хоч один лідер країни наважився сказати, що ВООЗ намагається використати ситуацію із вірусом COVID-19 на свою користь. ВООЗ вже попалилася 10 років тому, але продовжує сіяти паніку і брехню. Тож тримаймо мозок холодним і аналізуємо всю інформацію, яку просувають, аби нас залякати!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Іван Андрійович.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Іван Андрійович 15 Квітень, 2020 - 21:07

Дуже приємна новина. Досить годувати зміїне кубло.

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.
0
Ще не підтримано
Опубліковано В'ячеслав Пачевський 15 Квітень, 2020 - 21:26

Трамп направляє зброю ворога проти самого ворога. Вже не перший раз такий трюк

Зображення користувача Рамес Веселий.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Рамес Веселий 16 Квітень, 2020 - 00:41

Таке враження, що Трамп недовольний, що пізно попередили про вірус і вірить в нього.

Я не меч, я тримаю меч.