Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

«Всі щеплення небезпечні! ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію»

Світ:

Інтерв'ю журналіста Джона Раппопорта з колишнім творцем вакцин доктором Марком Рендолом

Питання (П): Колись Ви були впевнені, що щеплення — символ прогресивної медицини.
Відповідь (В): Так. Я допомагав в розробці декількох вакцин. Я не скажу, яких саме.

П: Чому?
В: Я хочу залишитися інкогніто.

П: Отже, Ви вважаєте, що у Вас можуть бути проблеми, якщо Ви відкриєтеся?
В: Вважаю, що я втрачу свою пенсію.

П: На якій підставі?
В: Це не має значення. У цих людей є можливість зробити вам неприємності, якщо ви колись були членом клубу. Я знаю декілька чоловік, за якими стежили і яких турбували.

П: Хто це робив?
В: ФБР.

П: Насправді?
В: Поза всяким сумнівом. ФБР просто використовувало інші приводи. Може бути залучене й Податкове управління.

П: Чи не дуже багато за просту свободу слова?
В: Я був частиною "внутрішнього кола". Якщо я зараз почну називати імена і звинувачувати окремих дослідників, у мене буде чимало проблем.

П: Що стоїть за цими спробами завдавати неприємностей?
В: Щеплення — остання лінія оборони сучасної медицини. Щеплення — вищий вираз "пишності" сучасної медицини.

П: Ви вважаєте, що людям повинне бути надане право вибору, щепитися чи ні?
В: На політичному рівні — так. На науковому рівні — людям потрібно надавати інформацію, щоб вони могли зробити правильний вибір. Легко сказати: "Вибір — це добре". Але якщо вся атмосфера просочена брехнею, як ви можете вибирати? Якби на чолі Управління контролю харчових продуктів і ліків (FDA) стояли порядні люди, щеплення не були б дозволені. Їх би досліджували в деталях.

П: Є історики медицини, які стверджують, що загальне зниження захворюваності не було результатом щеплень.
В: Знаю. Довгий час я не звертав уваги на ці дослідження.

П: Чому?
В: Я боявся того, що я міг би знайти. Я займався щеплювальним бізнесом. Рівень мого життя залежав від продовження цієї роботи.

П: А потім?
В: Я сам досліджував сам цю тему.

П: До яких висновків Ви прийшли?
В: Зниження рівня захворюваності відбулося завдяки поліпшенню життєвих умов.

П: Яких умов?
В: Чистішої води. Покращення каналізаційної системи. Їжі. Свіжих продуктів сільського господарства. Зниження бідності. Мікроби можуть бути всюди, але якщо ви здорові, ви не заразитеся легко.

П: Що ви відчули, коли завершили ваші дослідження?
В: Відчай. Я зрозумів, що працював в області концентрованої брехні.

П: Чи є щеплення, які найнебезпечніші?
В: Так. DPT (АКДП), наприклад. MMR (комбінована вакцина проти кору, свинки і краснухи). Крім того, деякі серії однієї і тієї ж вакцини можуть бути небезпечнішими одна за іншу. Мене турбує те, що небезпечні всі щеплення.

У. Чому?
В: Декілька причин. Вони залучають людський організм до процесу, метою якого є підрив імунної системи. Вони, насправді, можуть викликати ту хворобу, захистити від якої призначені. Вони можуть викликати інші хвороби, відмінні від тих, яким повинні були запобігти.

П: Чому ж нам приводять статистику, що показує, неначе щеплення були надзвичайно успішні в ліквідації хвороб?

В: Чому? Щоб створити ілюзію, що щеплення корисні. Якщо щеплення пригнічують видимі симптоми таких хвороб, як кір, кожен може визнати, що щеплення виявилося успішним. Але під цим прикриттям щеплення може пошкодити самій імунній системі. А якщо вона викликає іншу хворобу — менінгіт, наприклад, цей факт не помічається, оскільки ніхто не вірить, що це могло зробити щеплення. Зв'язок просто ігнорується.

П: Повідомляється, що щеплення ліквідували натуральну віспу в Англії.
В: Так. Але коли ви вивчаєте доступну статистику, перед вами постає інша картина.

П: Яка?
В: Були міста в Англії, де не щеплені не захворювали віспою. Були міста, де щеплене населення переживало епідемії віспи. А захворюваність віспою знижувалася вже до введення щеплень.

П: Так Ви стверджуєте, що нам брехали?
В: Це саме те, що я стверджую. Історію підігнали так, щоб переконати людей, що щеплення незмінно ефективні і безпечні.

П: Ви працювали в лабораторіях. Що Ви скажете про чистоту там?
В: Люди вважають, що ці виробничі лабораторії — найчистіше місце в світі. Це неправда. Зараження трапляються постійно. "Будівельне сміття" постійно потрапляє у вакцини.

П: Наприклад, мавпячий вірус SV-40, що прослизнув в полівакцину.
В: Так, це було. Але я не це маю на увазі. Вірус SV-40 потрапив у вакцину тому, що використовувалися мавпячі нирки. Я говорю про інше. Про реальні лабораторні умови. Помилки. Халатність. SV-40, який пізніше був виявлений в ракових пухлинах — це те, що я б назвав структурною проблемою. Це була звичайна частина виробничого процесу. Якщо ви використовуєте мавпячі нирки, ви відкриваєте двері невідомим вам збудникам, що знаходяться в них.

П: Добре, давайте на хвилину відвернемося від різниці між видами забруднюючих речовин. Які речовини Ви виявляли за роки Вашої роботи в лабораторіях?
В: Я наведу Вам приклади того, що знаходив я і що знаходили мої колеги. Але це тільки частина. У протикоровій вакцині "Рімавекс" ми знайшли різні віруси курчат. В полівакцині ми знайшли акантамебу, яку називають "амеба, що пожирає мозок". Мавпячий цитомегаловірус в тій же полівакцині. Пінявий мавпячий вірус в ротавірусной вакцині. Вірус пташиного раку у вакцині MMR. Різні мікроорганізми у вакцині проти сибірки. Я виявив потенційно небезпечні інгібітори ферментів в декількох вакцинах. Віруси качок, собак, кроликів у вакцині проти краснухи. Пестівірус у вакцині MMR.

П: Я хочу зрозуміти. Всі ці забруднюючі речовини не мають відношення до самих вакцин.
В: Вірно. І неможливо визначити ту шкоду, яку вони можуть принести, оскільки ніяких досліджень в цьому напрямі не проводилися, або майже не проводилося. Це рулетка. Ризикуєте ви. Більшості людей невідомо, що деякі полівакцини, аденовірусні вакцини, краснушна вакцина і вакцина проти гепатиту А виготовляються з тканин людських плодів, що абортували. Я зрозумів: те, що я час від часу виявляв і вважав бактерійними фрагментами, на ділі могло бути частинами ембріональних тканин. Коли ви шукайте забруднюючі речовини у вакцинах, то зі всім матеріалом, що виявляється, ви просто розгублюєтесь. Ви знаєте, що цього там не повинно бути, але що це, ви уявлення не маєте. Я виявляв те, що я вважав найдрібнішими фрагментами людського волосся або людського слизу. Я виявляв те, що можна тільки визначити як "чужорідний білок" і що, насправді, може бути чим завгодно.

П: Дзвони дзвонять всюди.
В: І як Ви думаєте, я себе відчував? Не забудемо, що весь цей матеріал прямо потрапляє в кровотік, оминаючи звичайні імунні перешкоди.

П: Як були прийняті Ваші знахідки?
В: Як правило, я чув: "Не турбуйся, з цим нічого не поробиш". Створюючи вакцини, ми використовуємо різні тваринні тканини, і вони є джерелом забруднюючих речовин. Природно, я не згадую тут такі стандартні хімікалії, як ртуть, формальдегід і алюміній, які цілеспрямовано використовуються у вакцинах.

П: Це приголомшує.
В: Так. А я ж відзначаю тут тільки частину забруднюючих біологічних речовин. Хто знає, скільки їх ще? Ми не знаємо про них, тому що не шукаємо. Якщо тканини, наприклад, птаха, використовуються для виробництва вакцини, скільки можливих збудників може потрапити у вакцину? Ми не знаємо. Ми не знаємо, що це може бути, і як це може вплинути на людей.

П: А окрім чистоти?
В: Існує помилкове початкове уявлення про щеплення. Що вони складними шляхами стимулюють імунну систему для створення умов імунітету до хвороби. Це помилкова передумова. Так це не працює. Щеплення призначене для "виробництва" антитіл для захисту проти хвороби. Проте імунна система набагато складніша і заплутаніша, ніж антитіла і "клітки-вбивці", що відносяться до них.

П: Тобто імунна система…
В: Насправді цілий організм. І свідомість. Все це ви можете назвати імунною системою. Тому в розпал епідемії ви знаходите людей, що залишаються здоровими.

П: Важливий рівень здоров'я.
В: Не просто важливий. Життєво важливий.

П: Як перекручується статистика?
В: Для цього є багато шляхів. Наприклад, 25 чоловік, що отримали щеплення проти гепатиту В, захворіли цією хворобою. Гепатит В — захворювання печінки. Але причин, що викликають хвороби печінки, немало. Ви можете змінити діагноз. Таким чином, ви замаскуєте коріння хвороби.

П: І так роблять?
В: Весь час. Це ПОВИННО робитися, якщо доктори автоматично вважають, що особи, що отримали щеплення, НЕ захворюють тією хворобою, від якої їх передбачалося захистити. Це саме те, що думають лікарі. Ви бачите, це кругове мислення. Це закрита система. Вона не допускає помилки. Можливої помилки. Якщо людина, що отримала щеплення проти гепатиту, захворює гепатитом, автоматично передбачається, що її хвороба не має нічого спільного з гепатитом.

П: За роки Вашої роботи в прищепному істеблішменті, скільки докторів, які допускають, що щеплення є проблемою, Ви налічили?
В: Жодного. Декілька чоловік приватно питали мене про те, що вони роблять. Але вони ніколи не ділилися своїми сумнівами з публікою, у тому числі і в своїх компаніях.

П: Що стало поворотним пунктом для Вас?
В: У мене був друг, чия дитина померла після щеплення DPT.

П: Ви досліджували цей випадок?
В: Так, неформально. Я виявив, що до щеплення дитина була абсолютно здорова. Ніякої іншої причини смерті, окрім щеплення, не було. Так почалися мої сумніви. Звичайно, мені хотілося вірити, що дитина просто отримала невдале щеплення з невдалої серії. Але коли я продовжив вивчення цього випадку, я зрозумів, що нічого подібного в даному випадку не було. Я був залучений в круговерть сумнівів, яких з часом ставало все більше. Мої дослідження продовжувалися. В протилежність тому, що я раніше думав, я виявив, що щеплення науково не вивчаються.

П: Що Ви маєте на увазі?
В: Наприклад, не робляться довгострокові дослідження після щеплень. Не простежуються ретельно наслідки щеплень. Чому? Тому що, як я вже говорив, вважається, що щеплення не можуть приносити шкоди. А раз так, чому потрібно щось ще перевіряти? Крім того, є визначення реакції на щеплення, так що всі можливі неприємності зобов'язані відбутися незабаром після зробленого щеплення. Але це нісенітниця.

П: Чому нісенітниця?
В: Тому, що щеплення, поза всяким сумнівом, діє в організмі протягом довгого часу після того, як було зроблене. Реакція може бути поступовою. Погіршення може бути поступовим. З часом можуть розвинутися неврологічні проблеми. Це відбувається по-різному в різних умовах, це навіть згідно прийнятому нині аналізу. Але чому цього ж не може бути у разі щеплень? Якщо хімічне отруєння може бути поступовим, чому того ж не може бути з вакцинами, що містять ртуть?

П: І це те, що Ви виявили?
В: Так. Велику частину часу ви займаєтеся кореляціями. Це не найкраще рішення. Але якщо у вас є 500 батьків, нервовій системі дітей яких було завдано шкоди, цього повинно бути досить для того, щоб ініціювати найпильніше вивчення питання.

П: І цього коли-небудь було досить?
В: Ні. Ніколи. І це вам відразу ж про дещо говорить.

П: Про що ж саме?
В: Люди, що займаються дослідженнями, насправді не зацікавлені у вивченні фактів. Вони стверджують, що щеплення безпечні. Таким чином, коли вони досліджують цю тему, вони незмінно, у результаті, приходять до їх повної реабілітації. Вони говорять: "Щеплення безпечні". Але на чому ж основано це твердження? На визначеннях і ідеях, які автоматично відкидають будь-яке засудження щеплень.

П: Є немало прикладів провалів прищепних компаній. Коли люди захворюють хворобами, від яких їх щепили.
В: Так, такі прикладів багато. І ці свідоцтва просто ігноруються. На них не звертають увагу. Експерти говорять, якщо що-небудь говорять взагалі, що це окремі випадки, що в цілому ж щеплення довели свою безпеку. Але якщо ви розглядаєте всі такі кампанії з хворобами і заподіяною шкодою, то ви виявляєте, що це НЕ окремі випадки.

П: Коли-небудь Ви обговорювали те, про що ми зараз говоримо, з Вашими колегами, з якими Ви разом працювали в прищепному істеблішменті?
В: Так.

П: І що?
В: Кілька разів мені веліли притримати язика за зубами. Мені роз'яснили, що мені треба повернутися до роботи і забути про свої побоювання. Кілька разів я сказав про свої недобрі передчуття щодо щеплень. Колеги почали прагнути уникати мене. Вони відчували, що можуть бути звинувачені в співучасті. Врешті-решт, я став поводитися добре. І переконався, що більше не створюю сам собі проблем.

П: Якщо щеплення дійсно шкодять, навіщо їх використовують?
В: Перш за все, тут немає ніякого "якщо". Вони шкодять. Важче відповісти, чому вони шкодять там, де, здавалося б, шкоди від них бути не повинно. Потрібно, щоб було проведено відповідне дослідження, але його ніхто не проведе. Дослідникам треба спробувати створити якусь карту, схему, що точно показує, що роблять вакцини з тієї миті, як проникають в організм. Такого дослідження досі не робилося. Що ж до того, навіщо їх використовують, то ми можемо просидіти тут два дні в дискусіях на цю тему. Як Ви неодноразово говорили, різні люди, на різних рівнях системи, мають свої власні мотиви. Гроші, страх втратити роботу, престиж, нагороди, просування по службі, помилковий ідеалізм, бездумна звичка і так далі. Але на найвищому рівні цього медичного картелю щеплення цінуються найвище, тому що вони ослабляють імунну систему. Я розумію, що в це важко повірити, але це правда. На вищому рівні медичного картелю людям не прагнуть допомогти, але тільки пошкодити, ослабити. Убити їх. Колись я мав довгу бесіду з високопоставленою особою в одній з африканських країн. Він сказав мені, що знає про це. Він сказав, що ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію. Існує, назвемо це так, підпілля в Африці, в якому державні чиновники щиро прагнуть змінити долю бідняків. Мережа цих людей знає, що відбувається. Вони знають, що щеплення використовувалися і використовуються для руйнування їх країн, готуючи їх до завоювання силами глобалізму. У мене була можливість поговорити з людьми з цієї мережі.

П: Тао Мбекі, президент ЮАР, знає про це?
В: Я сказав би так: частково. Можливо, він не до кінця переконаний, але він на шляху до повної правди. Він вже знає, що ВІЛ — вигадка. Що засоби проти СНІДу — отрути, що руйнують імунну систему. Він також знає, що якщо він, в тій або іншій формі, висловиться щодо щеплень, його тавруватимуть як божевільного. У нього достатньо проблем і з його позицією щодо СНІДу.

П: А ця мережа, про яку Ви говорите?
В: Накопичилася величезна кількість інформації про щеплення. Питання лише в тому, яка стратегія є найбільш ефективною. Це велика проблема для цих людей.

П: А в розвинених країнах?
В: Медичний картель тримається мертвою хваткою, але вона слабшає. Головним чином, тому що у людей є свобода вибору ліків. Проте, якщо обговорення питання свободи вибору (приймати або відкидати ліки) зійде з порядку денного, то підготовлювані заходи з обов'язкових щеплень проти збудників, використовуваних в біологічній зброї, будуть прийняті. Зараз дуже важливий час.

П: Шум навколо щеплення проти гепатиту В може послужити хорошу службу.
В: Так, я теж так думаю. Заявити, що немовлят треба щепити, і тут же, не переводячи дихання, сказати, що гепатитом В заражаються в результаті статевих контактів і сумісного використання одних голок — верх безглуздості. Медичні власті намагаються виправдатися тим, що щорічно 20 000 дітей в США заражаються гепатитом В "з невияснених причин", а тому кожну дитину треба прищепити. Я ставлю під сумнів цю цифру і дослідження, що її обґрунтовують.

П: Ендрю Вейкфілд, англійський лікар, що виявив зв'язок між щепленням MMR і аутизмом, був недавно звільнений з лондонського госпіталю, в якому працював.
В: Так. Вейкфілд зробив величезну послугу. Його дані просто приголомшуючі. Напевно, Ви знаєте, що дружина Тоні Блера захоплюється нетрадиційною медициною. Ймовірно, це і є причина того, що їх дитина не отримала щеплення MMR. Блер недавно обійшов це питання в інтерв'ю в пресі, на підставі, нібито, бажання захиститися від втручання в його "особисте і сімейне життя". Так або інакше, але я вважаю, що його дружину примусили замовкнути. Я думаю, що, якби їй дали шанс, то вона б висловилися, щонайменше, на підтримку тих сімей, які заявили, що їх дітям було завдано важкого удару щепленням MMR.

П: Британські репортери повинні пробитися до неї.
В: Вони намагаються. Але я вважаю, що вона домовилася з чоловіком, що мовчатиме. Вона б зробила добру справу, якби порушила свою обіцянку. Мені говорять, що на неї тиснуть, і не тільки її чоловік. На її рівні в справу вступають MI-6 і служби британської національної охорони здоров'я. Це стає питанням національної безпеки.

П: Так, це національна безпека, як тільки ви зрозуміли суть медичного картелю.
В: Це глобальна безпека. Картель працює в кожній країні. Він ревно охороняє святість щеплень. Ставити під сумнів щеплення — це приблизно те ж саме, що для єпископа з Ватикану ставити під сумнів святість належності до католицькій церкви.

П: Я знаю, що один голлівудський актор заявив, що якщо він не дасть зробити собі щеплення, то це означатиме кінець його кар'єри.
В: Голлівуд тісно пов'язаний з медичним картелем. Є немало причин, але головна та, що будь-який вислів знаменитого актора привертає увага величезної кількості публіки. У 1992 р. я був на демонстрації проти Управління контролю харчових продуктів і ліків в центрі Лос-Анджелеса. Один або два актори висловилися проти Управління. З того часу від вас буде потрібно немало сил, щоб знайти актора, який висловлюється проти медичного картелю.

П: Які настрої в Національному інституті здоров'я (NIH)?
В: Конкуренція за дослідницькі гранти. Останнє, про що вони думають — зміна статус-кво. Вони цілком в своїй внутрішній війні за гроші. Їм не потрібно інших проблем. Це дуже ізольована система. Вона заснована на ідеї, що загалом і в цілому сучасна медицина успішна на всіх рубежах. Допустити наявність системних проблем в будь-якій її області означає поставити під сумнів все підприємство. Тому Ви розумієте, що Національний інститут здоров'я — останній, хто думає про демонстрації. Правильно зворотнє. Якщо п'ять тисяч чоловік зажадають підрахунку дійсної ефективності дослідницької системи; зажадають з'ясувати, що насправді отримує публіка від мільярдів доларів, що йдуть димом через трубу цієї організації, може, щось і почне мінятися. Якщо будуть демонстрації — може, щось і почнеться. Дослідники, хоч би деякі, почнуть вивчати інформацію.

П: Хороша ідея.
В: Люди повинні стояти так близько до будівель, як це дозволяє поліція. Люди в діловому одязі, в спортивному одязі, матері з дітьми. Багаті люди. Бідні люди. Всі верстви населення.

П: А що з приводу комбінованої руйнівної сили декількох щеплень, які отримують діти в наші дні?
В: Це карикатура і злочин одночасно. Не було і немає ніяких дійсних досліджень, скільки завгодно глибоких. Я повторю: стверджується, що щеплення безпечні, а тому скільки їх разом не роби, вони всі так само безпечні. Але правда в тому, що щеплення небезпечні. Отже, потенційний збиток наростає, коли ви робите багато щеплень в короткий період часу.

П: Тоді у нас осінній сезон епідемії грипу.
В: Так. Неначе тільки восени до нас перебираються мікроби з Азії. Але публіка це легко ковтає. Якщо справа в квітні, то це простуда. Якщо в жовтні — грип.

П: Ви жалкуєте, що всі ці роки працювали в області щеплень?
В: Так. Але після цього інтерв'ю трохи менше. Крім того, я дію іншими шляхами. Я даю інформацію людям, які, на мою думку, зможуть нею добре розпорядитися.

П: Що повинна зрозуміти публіка?
В: Що докази ефективності і безпеки щеплень доручені тим самим людям, які їх проводять і продають. Саме так. Доручено не мені і не вам. А для доказів потрібні добре організовані дослідження. Додаткові дані. Вам потрібно говорити з матерями і звертати увагу на те, що вони говорять про своїх малюків і про те, що з ними трапилося після щеплення. Вам все це потрібно. Але цього не робиться.

П: Але цього не робиться.
В: Так.

П: Щоб усунути плутанину, повторіть, будь ласка, ще раз, до яких хвороб, до яких проблем можуть привести щеплення.
В: Ми говоримо про два види можливих наслідків щеплень. У одному випадку щеплений захворює тією хворобою, від якої повинне було його захистити щеплення, оскільки у вакцині є якийсь чинник самої хвороби. У іншому випадку, в щепленого не розвивається ЦЯ хвороба, але потім, відразу ж або через деякий час, розвивається інше захворювання, викликане щепленням. Це може бути аутизм, або інша хвороба, наприклад, менінгіт. Дитина може стати розумово відсталою.

П: Чи є можливість порівняти відносну частоту цих наслідків?
В: Немає. Оскільки мало додаткових відомостей. Ми можемо тільки здогадуватися. Якщо ви запитаєте, скільки серед ста тисяч дітей, що отримали щеплення проти кору, захворіє на кір, а скільки іншими хворобами, пов'язаними з щепленням, то відповіді немає. Ось що я говорю. Щеплення — забобон. Вас годують історіями, покликаними укоренити ці забобони. Але по досвіду багатьох прищепних кампаній ми знаходимо історії, що складаються у вельми тривожну картину. Людям завдається шкода. Вона відчутна, вона може поглиблюватися, вона може призвести до смерті. Ця шкода НЕ обмежується декількома випадками, як нас намагаються запевнити. У США є групи матерів, що заявляють про аутизм і його зв'язок з дитячими щепленнями. Вони виступають на зборах. По суті, вони намагаються заповнити той вакуум, який був створений дослідниками і лікарями, що обернулися спиною до проблеми.

П: Я Вас ось про що хочу запитати. Візьмемо, скажімо, здорову дитину з Бостона, що добре харчується, займається спортом щодня, кохану батьками, яка не отримала щеплення проти кору — як буде її здоров'я порівняно із здоров'ям середньостатистичної дитини з того ж Бостона, що погано харчується і щодня проводить п'ять годин перед телеекраном, яка отримала щеплення проти кору?
В: Природно, до уваги слід приймати багато чинників, але я б ставив на здоров'я першої дитини. Якщо вона захворіє кором у віці 9 років, шансів на те, що хворобу перенесе легше, у першої дитини набагато більше, ніж у другої. Я ставив би тільки на першу дитину.

П: Як довго діють вакцини?
В: Дуже довго. Більше десяти років.

П: Озираючись назад, Ви можете привести хоч один аргумент на користь щеплень?
В: Ні, не можу назвати жодного. Якби у мене зараз була дитина, останнє, що я б дозволив, це зробити їй щеплення. Якщо потрібно, я б переїхав в інший штат. Я змінив би прізвище. Я б зник разом з своєю сім'єю. Але навряд чи до цього б дійшло. Є шляхи, як витончено обійти систему, треба їх тільки знати. Ви можете заявити про свої релігійні або філософські погляди і на цій підставі отримати звільнення від щеплень. Це дозволяється у всіх штатах.

П: Проте, діти всюди отримують щеплення і, здається, цілком здорові.
В: Дуже важливе слово — "здається". А як щодо всіх тих дітей, які не здатні до концентрації уваги в школі? А що щодо дітей, страждаючих від спалахів люті? А що щодо дітей, які не здатні використовувати всі свої розумові здібності? Я знаю чимало причин всього цього, але щеплення — головна. Я не став би ризикувати. Я не бачу причин ризикувати. Якщо чесно, я не бачу і причин дозволяти уряду вирішувати за нас. Словосполучення "урядова медицина", за моїм досвідом, часто суперечить само собі. Або те, або інше, але не разом.

П: Хай кожен вирішує сам.
В: Так. Дозвольте тим, хто хоче щеплення, отримувати їх. Дозвольте тим, хто не хоче, від них відмовитися. Але, як я вже сказав раніше, немає можливості вибирати там, де немає нічого, окрім брехні. І оскільки справа стосується дітей, рішення ухвалюють батьки. Ці батьки потребують хорошої дози правди. Що сказати з приводу тієї дитини, яка померла від щеплення DPT? Яку інформацію отримали її батьки? Вона була добре відфільтрована. Це не була справжня інформація.

П: Представники медичних кіл в унісон з пресою лякають батьків жахами, які відбудуться в тому випадку, якщо діти не будуть щеплені.
В: Вони намагаються представити відмову від щеплень злочином. Вони прирівнюють його до поганого виконування батьківських обов'язків. Протистояти цьому можна лише інформацією. Боротися з властями завжди небезпечно. І лише ви можете вирішити, чи робити щеплення. Мати власну думку — це справа сумління кожної людини.

* * * Післямова Джона Рапопорта

Д-р Марк Рендол — псевдонім дослідника вакцин, що довгі роки працював в лабораторіях великих фармацевтичних компаній і урядового Національного Інституту здоров'я. Марк звільнився в останні десять років. За його словами, він відчув огиду стосовно того, що виявив щодо щеплень. Як ви знаєте, з початку виходу моїх "Нібрехливимновинам" ("Nomorefakenews") я борюся проти ненаукових і небезпечних тверджень щодо безпеки і ефективності щеплень. Марк є одним з моїх джерел інформації. Він не великий любитель говорити, навіть під прикриттям своєї анонімності, але в світлі останніх спроб зробити щеплення обов'язковими, він вирішив порушити мовчання. Він живе комфортно на пенсії, але, як і багато з моїх джерел інформації, він став усвідомлено відноситися до того, що робив раніше. Марк чудово обізнаний щодо розмаху діяльності медичного картелю та його планів депопуляції, контролю над розумом і загального послаблення здоров'я населення.

Джерело: Jon Rappoport interview of ex vaccine researcher

Переклад російською мовою на сайті 1796: гомеопатия и прививки.
Автор перекладу - Олександр Коток.

 

 


В тему:

Тема: Небезпечна імунізація

Злочинну імунізацію української молоді профінансував американський мільярдер – спонсор скорочення «зайвого населення»

Що робити з Міністром охорони здоров’я і ВООЗ?

Партія снайперів вимагає смертної кари для керівників МОЗ — за примусову вакцинацію!
СПИД — мистификация мирового масштаба

Великі містифікації

Небезпечну вакцину таки колотимуть дітям?

Кузьма Іванович, Трамадол і Аюрведа...

Взірець заяви з відмовою від вакцинації від кору та краснухи

Примусова вакцинація: Ну, й навіщо нам ця «КаКа»?

Толерантний геноцид

Антон Тищенко помер після щеплення проти кору

Геноцид українців через щеплення. Почалося…

Все більше американських дітей непритомніють після щеплень

Щеплення? А може — стерилізація всіх українських дівчат???

Безжальна імунізація

Небезпечне щеплення

Вакцинація від кору і краснухи загрожує генофонду української нації

Чи виживуть українці після програм ООН?

Вторгнення чужих буде катастрофою

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую за ще один пазл. Не стаття, а БОМБА!

Виходить, уникання вакцинації - це здоров'я дитини; мінус - неможливість навчатися в школі чи ВУЗі (!як же ж без довідки про щеплення!), але щоб дитина таки отримала освіту (НЕ довідку про освіту) - користуватися слід альтернативною індивідуальною чи екстернатною формами навчання (СШ), або ж дистанційною освітою (ВУЗ).
...може щеплення - антитеза?

...Шкода малозабезпечені сім'ї, витрати на таку форму навчання своїх дітей змусять таки їх робити щеплення. Звичайно, здоров'я понад усе, але основним аргументом таки залишатимуться гроші - гроші на на хабарі лікарям писатимуть липові довідки, або для оплати послуг вчителів (50 грн/год., це мінімум).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую за ще один пазл. Не стаття, а БОМБА!

Виходить, уникання вакцинації - це здоров'я дитини; мінус - неможливість навчатися в школі чи ВУЗі (!як же ж без довідки про щеплення!), але щоб дитина таки отримала освіту (НЕ довідку про освіту) - користуватися слід альтернативною індивідуальною чи екстернатною формами навчання (СШ), або ж дистанційною освітою (ВУЗ).
...може щеплення - антитеза?

...Шкода малозабезпечені сім'ї, витрати на таку форму навчання своїх дітей змусять таки їх робити щеплення. Звичайно, здоров'я понад усе, але основним аргументом таки залишатимуться гроші - гроші на на хабарі лікарям писатимуть липові довідки, або для оплати послуг вчителів (50 грн/год., це мінімум).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)