Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
53

Трамп хоче послабити правила експорту зброї – Reuters

Категорія:

Важливість: 
3

Адміністрація Дональда Трампа має намір спростити правила експорту американської зброї, зокрема стрілецької, і навіть штурмових гвинтівок та боєприпасів, повідомляє Reuters із покликанням на джерело у Білому домі.

tramp.jpg

Спрощення правил експорту зброї може призвести до збільшення робочих місць у США

На сьогодні, згідно з даними джерела, розроблення нових правил експорту зброї вже повністю завершено. Припускають, що впродовж кількох днів їх відправлять до бюджетного офісу Білого дому.

Про зміни, які можуть ухвалити без схвалення Конгресу, можливо, оголосять цієї осені. Далі підуть публічні коментарі, а сама реалізація плану розпочнеться вже у першій половині 2018 року.

У Білому домі ноголосили, що пропоновані зрушення у нагляді не є повною відміною від регулювання вогнепальної зброї.

"Роботу проводять через міжвідомчий процес з Державним департаментом і міністерством торгівлі для забезпечення того, щоб американські галузі промисловості мали всі переваги на світовому ринку і водночас забезпечували відповідальний експорт зброї", – прокоментували проект представники Ради національної безпеки.

Прихильники спрощення експорту зброї заявили, що нові правила приведуть до скорочення урядової тяганини і нормативних витрат. Це, зі свого боку, зумовить збільшення експорту стрілецької зброї, а також дасть змогу створити нові робочі місця у США.

Джерело

Наші інтереси: 

Неозброєна людина - це виклик і провокація для ворога.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Здається, що Трамп подбає і про інтереси України в стрілецькій зброї!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!