Техніка для відео та звуку

18.07.2015 - 19:05

Відео будемо писати на камеру Panasonic HC-V720M з двома шнуровими мікрофонами Audio-Technica ATR3350, які підключаються через перехідник (3,5 mm jack) і записують на один стереоканал.  

Додатково можна використовувати фотоапарат Samsung WB150F, а також мобільні телефони з Full HD (1920х1080).

Для того, щоб записувати кожного учасника на окремий канал, можна придбати диктофони Sony ICD-PX333M (мають у комплекті зовнішній мікрофон із затискачем), а після запису зводити звук з відео у програмі відеомонтажу. Окрім якіснішого звуку (розділені канали), це дає більшу свободу учасникам передачі, адже тоді вони не обмежені шнурами.   Для чіткої синхронізації, після увімкнення відеокамери і диктофонів треба голосно плеснути в долоні.   

Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Коментарі

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Можна писати максимально якісну картинку - потужності для простого монтажу має вистачити. Експериментував на гайдах в 1440p / 50fps - трохи тормозить, але "терпимо" ) правда був монтаж без фільтрів/ефектів.

Краще 30 фрейм/сек. Більше - зайве і непотрібно. Менше - гірше для монтажу і ефектів.

В ідеалі, "в перспективу" і т.д. - треба вийти на стандарт 1080p - це мінімум, при якому на сучасних широких телевізорах відео буде дивитись солідно. 720p на 34" показує зернистість, або якщо в телику/програвачі є система "наведення різкості"/компенсації низької якості - то картинка стає просто трохи розмитішою. Є правда "локальні приколи" - на приклад, Карпати (Ів-фр. ОДТРК) взагалі увесь матеріал пускають в 720р, навіть якщо їм передали 1440р.

1080p/30fps

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Якщо/коли знайдете приміщення "а-ля студія", то пропоную прикупити кілька метрів квадратних звукоізоляційного поролону (він у таку пірамідку"). А якщо він ще буде зеленого кольору (або фіолет, на край..), то взагалі "бомба"  - можна буде і для масок використовувати.

Брати тільки пірамідку, не "пила" і не всякі "манхеттени" - вони мають суміжну декоративну функцію і трохи меншу звуко-ізолюючу і ехо-гасячу. Ну хіба-що вирішите дійсно обнести таким порооном пів приміщення, це буде попадати в кадр.

http://kiev.etov.ua/product/238178-akusticheskiy-porolon-piramida.html

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"