Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 429
  • Переглядів: 490

Світ повстає проти ковідодиктатури: Голландія, Австрія, Франція, Італія, Австралія, Хорватія

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У багатьох країнах Західного світу відбулися акції протесту проти перетворення цих країн на ковідоконцтабір.

Коли нас намагаються переконати, що «всі нормальні країни вакцинувалися» - то це є брехнею. Так, у країнах Західної Європи рівень вакцинації досягає 70% дорослого населення, проте це не дає позитивного ефекту. Все одно зростає рівень захворювання, а країни «зачиняють» на нокдауни. Питання: а навіщо тоді була ця «вакцинація»?

У п’ятницю повстало найбільше портове місто Голландії Роттердам. Акція протесту швидко вийшла з-під контролю, поліція відкрила вогонь по протестувальниках. А ті своєю чергою кидали в поліцію каміння та все що потрапляло під руку. Підсумок: семеро серйозно поранених, спалено кілька поліційних машин, повстання продовжується. У суботу протестували вже найбільші голландські міста – Гаага, Амстердам. Враховуючи голландський спокій та розміреність – це просто неймовірні повстання.

 

 

У суботу, 20 листопада, велика акція протесту відбулася в Австрії. Офіційно акції протесту відбулися в 10 містах Альпійської республіки. Найбільша акція була у Відні. Ось відеозапис цієї акції протесту. Зверніть увагу: у маленькій Австрії (8,9 млн населення) акція протесту у столиці була набагато більш масштабною, ніж у нас в Києві 3 листопада. Ось 6-годинний репортаж з акції. Немає сенсу дивитися його повністю, просто зверніть увагу на величезну кількість протестувальників.

 

 

У Франції третя річниця виступів «жовтих жилетів» цілком прогнозовано переросла у масштабну акцію проти ковідних обмежень, локдаунів та паспортів вакцинації. Що характерно: багато хто з протестувальників є вакцинованими, але вони все одно виступають проти обмежень, оскільки розуміють, що вакцинація тут ні при чому. Просто уряд намагається поставити народ «у стійло».

 

 

В багатьох містах Італії також пройшли акції протесту проти ковідних обмежень. Найбільш масштабні були у Римі та Мілані.

 

 

Протестувала Австралія. Найбільші акції відбулися у Брисбені, Сіднеї та Мельбурні. Нагадаю, що в Австралії вводився напевно найжорстокіший режим, коли навіть арештовували людей, котрі на вулиці знімали маску, щоб покурити. Австралія протестує проти цього режиму концтабору.

 

 

Акції протесту проти ковідних обмежень та «паспортів вакцинації» відбулися у столиці Хорватії Загребі.

 

 

Переважна більшість людей не усвідомлюють, що впровадження ковідних обмежень під приводом «боротьби за здоров’я» насправді є реалізацією інстинкту психопатів на домінування та приниження людства. Але хоча ці люди й не усвідомлюють цієї програми інтелісів, проте підсвідомо відчувають, що «щось тут не так». І підійматися на акції протесту проти знищення свободи.

 

Наші інтереси: 

Світ повстає проти ковідоконцтабору

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Оксана Ходак (Oksana Khodak), яку я цитувала вчора в попередній статті про протести в Австрії, пише: "Вчора відбулися чи не найчисленніші за всю історію карантину мітинги по всьому світу. Люди скандують "Ні медичній тиранії! Ні медичним паспортам!" Цікаво, що на акції приходять як вакциновані, так і невакциновані люди.
Тобто питання цих мітингів все менше стосується саме вакцинації, а є реакцією людей на примусову медицину. Бо люди можуть сьогодні вибрати вакцинацію, але хочуть знати, що їх не будуть до неї змушувати решту життя.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ну, ситуація з вакцинованим буде, як в Ізраїлі. Тобто, вакцинація потужно підриває імунітет. Внаслідок неї люди починають хворіти більше. І, вакцинатори цим користуються - пропонують їм вакцинуватись ще раз... Цікаво, що буде, коли вакциновані почнуть масово хворіти на рак? Мабуть, теперішні акції здадуться квіточками...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.

Добре, що Україна пізніше влізла в цю халепу (кампанію ковідной вакцинації). Вже всім зрозуміло, що вона неефективна та безглузда. Але ж психопати при владі, які прислуговують глобальним структурам і ВООЗ, ніяк не хочуть відступати! Так званий головний санітарний лікар заявив, що ті, хто отримав дві дози ковідовакцини, мають так само отримати дві дози наступного року!