Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 34
  • Переглядів: 35

Що вищий рівень вакцинації, то вища надлишкова смертність – офіційна статистика в Німеччині

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

17 листопада 2021 року доктор Уте Бергнер, член земельного парламенту, депутат від ліберальної партії Німеччини, представила міністру охорони здоров’я Тюрингії Гайке Вернер дослідження надлишкової смертності в Німеччині.

Проаналізовані в дослідженні дані стосуються періоду з 6 вересня 2021 року по 10 жовтня 2021 року. Вони базуються на публікаціях Федерального статистичного управління та Інституту Роберта Коха. Вчені проф. Рольф Штайер і д-р Грегор Капплер зробили висновок, що надлишкова смертність у Німеччині тісно пов’язана з рівнем вакцинації.

У дослідженні йдеться:
«Кореляція становить + .31, напрочуд висока і, перш за все, у несподіваному напрямку. Вона насправді має бути негативною, щоб можна було сказати: чим вищий рівень вакцинації, тим нижча надлишкова смертність. Але все навпаки, і це терміново потребує роз’яснення. Надмірну смертність можна знайти у всіх 16 землях. Кількість смертей від Covid, про які повідомляє RKI за звітний період, становить лише відносно невелику частину надлишкової смертності та, перш за все, не може пояснити критичну проблему: що вищий рівень вакцинації, то вища надлишкова смертність».

Джерело

Нагадаємо, 9 червня Британський медичний регулятор MHRA (Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency) оприлюднив звіт-аналіз британської бази даних побічних реакцій. Аналізувались дані по реакціях на ковід-ін’єкції.  

Ще у грудні минулого року лікарі зверталися до ЄС із проханням припинити всі дослідження вакцин проти COVID через серйозні ризики.

Наші інтереси: 

Стежимо за висновками лікарів та науковців, які ясно говорять, що ковідокацинація є небезпечною для здоров'я. Але продажні ЗМІ її й надалі пропагують як таку, що "рятує життя", виставляючи себе бовдурами, які виконують вказівки невідомо кого. Все більше й більше правдивої інформації виходить на поверхню.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи