Важливість: 
3

Категорія:

Стартуємо у 2018: план Маршалла для України

Щоб утримати Україну на шляху реформ, потрібно щось нове. Цю роль може виконати “план Маршалла” – пакет інвестицій в реальну економіку, подібний до того, що був після Другої світової війни в західній Німеччині та Італії. 2017-й буде роком створення проукраїнської коаліції, а вже 2018-й може стати роком реальних проектів.

 

Щоб утримати економіку України на плаву потрібно вливати в неї щороку $5 млрд. Це підняло б зростання економіки до 6-8% з нинішніх 2%. Про це повідомив один з авторів “плану Маршалла для України” Андрюс Кубілюс в інтерв’ю Європейській правді.

"Скажімо, ваша екс-міністр Наталія Яресько вважає, що за 5 років потрібно влити в реальну економіку десь $25 мільярдів. Інший експерт, Андерс Аслунд, говорить про 5 мільярдів на рік, тобто виходимо на ту ж суму. За оцінками Аслунда, це підняло б зростання економіки до 6-8% з нинішніх 2%", – розповідає Андрюс Кубілюс – колишній прем'єр-міністр, а нині депутат парламенту Литви

Також він зауважив, що 2017-й буде роком створення проукраїнської коаліції, а вже 2018-й може стати роком реальних проектів.

Затвердження проекту планується на 2019 рік.

Він також зазначив, що зараз з цього питання будуть створюватися коаліції. Зокрема, в кінці квітня очікується поїздка до Вашингтона.

Потім плануємо поїздки в Брюссель чи Берлін. В кінці травня ми проведемо в Вільнюсі регіональну конференцію на високому рівні для Північних і Балтійських країн, – заявив Кубілюс.

Також він зауважив, що Україні на шляху реформ допоможе план Маршалла. Щоб утримати Україну на шляху реформ, потрібно щось нове. Ми прийшли до висновку, що цю роль може виконати “план Маршалла” – пакет інвестицій в реальну економіку, подібний до того, що був після Другої світової війни в західній Німеччині та Італії.

Наші інтереси: 

Для ефективності інвестицій необхідні дві складові, як мінімум: цільове спрямування і контроль за виконанням планів. Корупція у владі може стати завадою.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка