Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

США категорично проти Північного потоку-2, бо це зашкодить Україні

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Сполучені Штати враховують позицію України в питанні будівництва Газпромом проектів газопроводів "Північний потік – 2" і "Турецький потік" і виступають проти поширення монополії РФ на європейському газовому ринку. Про це заявила в четвер у Вашингтоні прес-секретар Державного департаменту США Хезер Науерт.

hezer.jpeg

Хезер Науерт, прес-секретар Державного департаменту США

"Ми згодні з багатьма нашими європейськими партнерами "Північний потік - 2" і "Турецький потік" посилили б домінування Росії на газових ринках Європи. Це зменшить можливості для диверсифікації джерел енергії", - підкреслила Науерт.

Вона зазначила, що тема газопроводів була однією з головних на порядку денному зустрічі Рекса Тіллерсона з главою МЗС Німеччини Зігмар Габріель у Вашингтоні в четвер.

"Це (будівництво російських газопроводів – ред.) може створити ризики безпеки в регіоні Балтійського моря, де вже відчувається напруга, це також буде сприяти досягненню мети росіян підірвати Україну.", - підкреслила Науерт.

Вона також зазначила, що будівництво "Північного потоку-2" сконцентрувало б приблизно 75% імпорту російського газу в ЄС через єдиний маршрут, створюючи потенційний вузол, що значно підвищує уразливість європейських країн перед припиненням поставок.

Наші інтереси: 

Монополія РФ на енергетичному ринку Європи - це зашморг на шиї ЄС і посилення ролі Кремля. Цього не можна допускати.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

Цитата:
Наші інтереси:
Монополія РФ на енергетичному ринку Європи - це зашморг на шиї ЄС і посилення ролі Кремля. Цього не можна допускати.

Що ж зробити? Як саме не допустити?

Si vis pacem, para bellum