Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Виключно комерційна доцільність: у Shell пояснили, чому вирішили підтримати "Північний потік - 2"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Рішення про надання “Nord Stream 2 AG” фінансування для реалізації проекту будівництва газопроводу “Північний потік – 2” було прийнято виходячи з комерційної логіки і з дотриманням діючих заходів торгового контролю і міжнародних санкцій, повідомив представник прес-служби англо-голландської нафтової компанії Royal Dutch Shell.

“Ми – бізнес-структура. Ми приймаємо рішення, виходячи з найкращих комерційних інтересів, при цьому дотримуючись дієвих заходів торгового контролю і міжнародних санкцій”, – зазначили в Shell.

При цьому компанія не стала коментувати можливий вплив на проект розширеного переліку санкцій США проти РФ, який 14 червня схвалив американський сенат.

У тексті законопроекту, зокрема, йдеться, що США “продовжать протидіяти будівництву газопроводу “Північний потік – 2”, беручи до уваги його згубний вплив на енергобезпеку Євросоюзу і розвиток ринку газу в Центральній і Східній Європі та на реформи енергетики в Україні.

“Наше рішення надати фінансування Nord Stream 2 є комерційним, і засновано, крім іншого, на очікуваному поверненні від інвестицій, а також на тому, що будівництво газопроводу, який відкриє доступ додатковим поставкам газу в Європу, буде вигідним”, – сказав представник Shell.

Наші інтереси: 

Поняття "прибутковості" ніхто не відміняв. "Друзі Кремля" завжди були гарно оплачувані. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Михайло Харачко.

Ось чому держава має керувати бізнесом, а в світовій практиці все навпаки: корпорації зараз стали значно потужнішими за державні утворення, мало того вони самі намагаються впливати на прихід до влади потрібних людей.
Найкращою переможною стратегією тут є формування державного ладу знизу-нагору за зразком демосів.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Миро Продум.

Вони готові продати ворогу шнурок, на якому їх і повісять. Не можуть поступитися принципами :)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!