Важливість: 
2
Виключно комерційна доцільність: у Shell пояснили, чому вирішили підтримати "Північний потік - 2"

Рішення про надання “Nord Stream 2 AG” фінансування для реалізації проекту будівництва газопроводу “Північний потік – 2” було прийнято виходячи з комерційної логіки і з дотриманням діючих заходів торгового контролю і міжнародних санкцій, повідомив представник прес-служби англо-голландської нафтової компанії Royal Dutch Shell.

“Ми – бізнес-структура. Ми приймаємо рішення, виходячи з найкращих комерційних інтересів, при цьому дотримуючись дієвих заходів торгового контролю і міжнародних санкцій”, – зазначили в Shell.

При цьому компанія не стала коментувати можливий вплив на проект розширеного переліку санкцій США проти РФ, який 14 червня схвалив американський сенат.

У тексті законопроекту, зокрема, йдеться, що США “продовжать протидіяти будівництву газопроводу “Північний потік – 2”, беручи до уваги його згубний вплив на енергобезпеку Євросоюзу і розвиток ринку газу в Центральній і Східній Європі та на реформи енергетики в Україні.

“Наше рішення надати фінансування Nord Stream 2 є комерційним, і засновано, крім іншого, на очікуваному поверненні від інвестицій, а також на тому, що будівництво газопроводу, який відкриє доступ додатковим поставкам газу в Європу, буде вигідним”, – сказав представник Shell.

Наші інтереси: 

Поняття "прибутковості" ніхто не відміняв. "Друзі Кремля" завжди були гарно оплачувані. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка