Важливість: 
2
Трубопровід, який приносить Путіну мільярди в обхід санкцій: сумна історія лицемірства і подвійних стандартів

"Жорсткі західні санкції проти Росії, можливо, чинять тиск на її економіку - але це тільки півсправи. Іншу половину можна зрозуміти краще, відвідавши публічні слухання по проекту, який буде забезпечувати грошима режим Путіна ще 50 років", - пише еколог і опозиційна активістка Євгенія Чирикова в статті для The Guardian.

"Цей проект називається "Північний потік-2". Він передбачає поставки газу по трубопроводу безпосередньо з Росії в Німеччину через Балтійське море, і на нього не впливають санкції", - пояснює вона.

"П'ять європейських компаній беруть участь в проекті, але з якоїсь загадкової причини 100% акцій належать Газпрому", - йдеться в статті.

Крім того, виникає питання про окремих осіб, пише Чирикова. Матіас Варніг, колишній співробітник "Штазі", що став банкіром і близьким другом Путіна, є генеральним директором "Північного потоку" і також входить до ради директорів двох великих російських компаній - "Внешторгбанка" і "Роснефти".

"Північний потік-2" - це сумна історія лицемірства і подвійних стандартів людей з прекрасною європейською освітою, в дорогих костюмах, з бездоганним англійським, які знають все про екологію і права людини, але з радістю збагачуються разом з тими режимами, які їхні уряди засуджують", - нарікає еколог.

Наші інтереси: 

Брудна політика.

Гравець: 
Оксана Колосовська
96

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка