Важливість: 
3

Категорія:

Штати прагнуть відібрати геополітичну зброю Путіна: з'явився законопроект щодо "Північного потоку"

Сенатор-республіканець Джон Барассо вніс на розгляд верхньої палати Конгресу США проект закону щодо введення санкцій проти партнерів "Північного потоку - 2". Про це йдеться на офіційному сайті сенатора.

Він зазначив, що законопроект під назвою "ESCAPE" дозволить дати членам НАТО можливість уникнути політичного примусу і маніпулювання з боку Росії.

Проект закону про співпрацю в галузі енергетичної безпеки з партнерами в Європі підвищує енергетичну безпеку членів НАТО, надаючи цим країнам надійну американську енергію.

Документ також дозволяє вводити санкції щодо газопроводу "Північний потік-2", який буде постачати природний газ з Росії до Німеччини разом з іншими російськими газогонами, що експортують енергоресурси.

"Президент Росії Володимир Путін використовує російський природний газ для того, щоб тиснути й загрожувати нашим союзникам та партнерам. Закон ESCAPE відбере цю геополітичну зброю у Росії, санкціонуючи газопровід "Північний потік-2" і сприяючи експорту більшої кількості американського природного газу нашим союзникам", - наголосив Барассо.

Відповідно до проекту закону, санкції введуть проти фізичних і юридичних осіб, які інвестують в російські проекти з експорту енергоносіїв чи сприяють іншим чином побудові газогону через Балтійське море.

Наші інтереси: 

США неухильно тримають свою позицію. Газогін ПП-2 не вигідний США ні з політичної ні з економічної точки зору.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка