Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
340

Що шкідливо для краси і здоров’я. Названо п’ять продуктів

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Важливість: 
4

Професійні дієтологи упевнено твердять, що для збереження нашого здоров’я необхідно зовсім відмовитися від декількох продуктів, які найчастіше входять в повсякденний раціон більшості громадян. Про шкоду цих продуктів харчування відомо багатьом, але деякі “шкідники” можуть виявитися дуже несподіваними.

На першому місці в рейтингу шкідливих продуктів розташовується рафінований цукор. Цей продукт не містить абсолютно ніяких корисних організму речовин, в нім немає ні мінералів, ні вітамінів, ні харчових волокон. Зате калорій в цукрі більш ніж достатньо, а їх надлишок, як відомо, веде до виникнення найрізноманітніших захворювань : цукрового діабету, ожиріння, ішемічної хвороби серця і виникненню проблем із зубами.

На другій позиції розташовується не менш затребуваний продукт – сіль. Відразу варто відмітити, що сіль обов’язково повинна входить в повсякденний раціон і потрібна для вірного функціонування організму. Але варто врахувати, що дорослій людині необхідно вживати всього 5 грам солі в день, тоді як для багатьох денна норма складає в три – чотири рази більше. Надлишок солі веде до розвитку захворювань нирок і серця, а також сприяє накопиченню в організмі токсинів і розвитку злоякісних пухлин.

Звести до мінімуму слід і вживання ковбасних виробів. Основним недоліком цих продуктів є великий вміст прихованих жирів, хімічних добавок, генетично модифікованих компонентів і інших продуктів генної інженерії. Зрозуміло, що високий вміст ненатуральных компонентів може негативним чином позначитися на стані здоров’я.

У числі ненатуральных продуктів харчування слід виділити і маргарин, який роблять з синтетичних жирів з додаванням різних барвників, емульгаторів і консервантів. Багато хто вважає маргарин різновидом вершкового масла, насправді між цими продуктами немає абсолютно нічого спільного.

Завершує п’ятірку лідерів майонез, який сучасні домогосподарки використовують для приготування найрізноманітніших блюд, від простих бутербродів до салатів і м’ясних делікатесів. У майонезі міститься величезна кількість трансжирів, крохмалю, барвників і смакових добавок. Регулярне його вживання неминуче приведе до розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, появи надмірної ваги, а також захворювань серцево-судинної системи.

Наші інтереси: 

Коригуємо власний раціон.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Мені залишилось тільки викинути сільничку...
До речі, замість солі в салатах дуже гарно смакує лимонний сік.

Зображення користувача Володимир Самотий.

Наша кров солона, тому в малих кількостях сіль потрібна. Рекомендують після сніданку з'їдати 2 гр солі (1/6 чайної ложки) і протягом дня випити 1.5 літри води. За пів години до сніданку 1/3 літра води.

ВС

Зображення користувача Явсе Світ.

До даного списку потрібно ще додати синтетичний оцет.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Велеслав Гіперборій.

Добрим є вранці натщесерце з'їсти дві крихти хліба - одна з сіллю і друга з цукром.
Медитуючи, натискаємо на печінку справа підребер'я і даруємо як офіру Богині Покрові, Берегині України-Ладі ту, що з цукром. Потім з лівої сторини тіла на тому ж рівні - ту що з сіллю. Цього досить на цілий день. Так ви очищаєте принцип Уваги і принцип Домашньої Хазяйки. Так гармонізуються наші крайні сторони і ми приходимо в Золоту Середину.
Смачного.
Ра-Діймо!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Щодо майонезу. На Новий рік намагалися з батьком приготувати домашній. Готували не вперше, але цього разу він не хотів збиватися. Довелося взяти магазинний - із трансжирами, крохмалем, барвниками й смаковими добавками.
Якщо хтось знає, чому домашні майонези не збиваються - поділіться секретом, будь ласка ;-)

Поки дихаю - сподіваюсь!