Важливість: 
5
Розвиток «Народного Оглядача» у серпні 2017. Прошу підтримати щедрими дарами!

Головним здобутком липня місяця стало різке прискорення роботи сайту та інтелектуальний прорив у розумінні національного солідаризму. У серпні нас очікують цікаві аналітичні відео, експерименти з проектом АНСДП, розширення мережі демосів Міжмор’я і підвищення надійності всієї нашої системи.

170805rozrobkano.jpg

Поки інші відпочивають, ми працюємо!
Поки інші відпочивають, ми працюємо!

Продовжуємо дослідження, самоосвіту і самовдосконалення на сайті AR25.ORG.

Головні події липня:

У серпні готуємо серію світоглядних відеопередач на теми ситуації в США, глобальних процесів, геополітики, розвитку України, проекту Міжмор’я, релігії і раси.   

Маємо здійснити надійне резервування усіх наших сайтів за допомогою окремого виділеного сервера – береженого Бог береже.

Заплановано завершення роботи з очищення Євангелія і публікація його остаточної версії 3.0.

Після цього розпочинаємо проект ДНК: Добра Новина з Коментарем (очищене Євангеліє з аріянським поясненням). Це буде важлива подія у справі відзначення 500-річня Реформації:

Окрім того, ведемо на сайті нашу звичну роботу: публікуємо і обговорюємо змістовні новини, матеріали з правильного харчування і здорового способу життя, концентруємо аналітичні статті, робимо переклади з інших мов,  наповнюємо іншомовні сторінки НО власними перекладами на польську та інші мови.   

Серпень 2017 буде насичений цікавою і творчою працею. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Якщо вдасться суттєво поліпшити фінансування, то розширимо групу розробки, активізуємо роботу Радіо Міжмор’я, а також почнемо видавати журнал «Нова Європа» в електронному і паперовому варіантах.  

Творимо!

Наші інтереси: 

Нова цивілізація починається з власного інформаційного простору. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка