Сторінки зі щоденника полковника Олексія Воловича.
Згідно з результатами опитувань, проведених у США в листопаді, надання військової допомоги Україні підтримують 59% американців, тоді як проти виступають 30%.
Снаряди вироблятиме Rheinmetall Expal Munitions, нещодавно придбана іспанська дочірня компанія концерну. Боєприпаси будуть поставлені у 2025 році. Виробництво та поставка близько 40 тисяч набоїв для України за попереднім замовленням має відбутися вже у 2024 році.
Бен Годжес (Frederick Benjamin "Ben" Hodges III). Фото: BELVPO.COM
Генерал Годжес вважає, що Україна погано готувалася до великої війни. Для України важливо самостійно виробляти зброю. Країни-партнери будуть надалі постачати боєприпаси державі, однак Україна може самостійно займатися виробництвом артилерійських снарядів.
Новий корабель для подорожей школи Ісуса Хреста
Відкритий фінал Доброї Новини означає не завершення проекту, а лише завершення його «першого сезону». Другий сезон уже розпочався – він називається «Перехід-IV».
До Сонця наближаємось, щаблями ієрархії Духу підіймаємось!
Після молитви відновлення зв’язку з внутрішнім богом на ім’я Ар, приступаємо до відновлення зв’язку з Творцем Всесвіту, який в Арійській традиції позначається коротким іменем Ра.