Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Проблема у тому, що ніхто не збирається вас мотивувати! Тисніть на себе самі!" – Брайан Трейсі

У світі повно людей, які чекають, що хтось прийде й мотивує їх нарешті стати тими, якими вони хотіли б бути. Але проблема в тому, що ніхто не прийде. Усі ці люди чекають автобуса на вулиці, якою автобуси просто не їздять. Якщо вони не візьмуть відповідальність за своє життя й не докладуть зусиль, то можуть назавжди залишитись чекати. Саме це й робить більшість людей.

Лише близько 2 % людей здатні працювати без нагляду. Їх ми називаємо лідерами. Ви повинні стати такою людиною і, повірте, цілком можете нею стати, варто лише захотіти.

Першою необхідною річчю для успіху є постійне й невтомне спрямування фізичної та розумової енергії на розв’язання однієї проблеми.
Томас Едісон

Для того щоб реалізувати свій повний потенціал, ви повинні сформувати звичку докладати зусиль, а не чекати, що хтось інший прийде і зробить це за вас. Вам треба обрати цілі, а тоді змусити себе досягти їх усіх у порядку важливості.

ДОКЛАДАЙТЕ ЗУСИЛЬ

Уявіть, що ви — приклад для інших. Підвищуйте планку для себе. Виставлені вами для самого себе стандарти роботи й поведінки повинні бути вищими, ніж будь-хто міг би для вас виставити.

Пограйте з собою в гру: вставати трохи раніше, працювати трохи затятіше й залишатися трохи довше. Завжди шукайте способу пройти ще зайву милю, зробити більше, ніж те, за що вам платять.

Психолог Натаніел Бренден визначив самооцінку — визначальну рису особистості — як «репутацію, що ви маєте для самого себе». 

Хороша новина полягає в тому, що ви почуваєтесь краще щоразу, коли штовхаєте себе докласти найбільших зусиль. Ви підвищуєте самооцінку щоразу, коли виходите за рамки й робите те, перед чим пересічна людина відступила б.

СТВОРЮЙТЕ УЯВНІ ДЕДЛАЙНИ

Найкращий спосіб перемогти прокрастинацію — працювати так, наче на виконання найважливішої роботи ви маєте лише один день.

Щодня уявляйте, що ви отримали термінове повідомлення і завтра вам треба виїхати з міста на місяць. Якби вам потрібно було залишити місто на місяць, що ви точно зробили б перед від’їздом? Якою б не була відповідь, негайно беріться до справи.

Ще один спосіб напружитись — уявити, що ви отримали тижневу відпустку на чудовому курорті «все включено» і завтра вам від’їжджати, інакше путівку віддадуть комусь іншому. Що, на вашу думку, має бути зроблено перед тим, як ви спокійно поїдете у відпустку? Що б це не було, негайно беріться до справи.

Успішні люди постійно напружуються, аби працювати на найкращому рівні. Неуспішні ж потребують інструкцій, нагляду та спонукання від інших.

Напружуючи свої сили, ви досягнете більшого й швидше, ніж раніше. Ви станете високопродуктивною особистістю. Ви чудово почуватиметесь і крок за кроком вибудуєте звичку швидко виконувати завдання, що слугуватиме вам вірою й правдою протягом усього життя.

Домашнє завдання:

1. Ставте собі дедлайни та проміжні дедлайни для кожного завдання й діяльності. Створіть власну «систему форсування». Підвищуйте планку для себе й не дозволяйте собі розслаблятись. А встановивши дедлайн, дотримуйтесь його і навіть намагайтесь випереджати строк виконання.

2. Записуйте кожен крок великої роботи чи проекту перед тим, як почати. Визначте, скільки хвилин або годин вам потрібно для закінчення кожної фази, а тоді намагайтесь зробити все швидше.

Побийте власний рекорд виконання роботи. Зробіть із цього гру й намагайтесь виграти!

Викладено за мотивами книги Брайана Трейсі "Зроби це зараз. 21 спосіб зробити більше за менший час".

Попередня стаття: Що таке чинник обмеження в досягненні мети і як його знайти

Продовження читайте: Щастя та успіх залежать від рівня особистої енергії: максимізуйте власні сили!

Наші інтереси: 

Технологія успіху.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Навіщо підвищувати собі самооцінку.Що це за така дивна гра із самим собою.

Вірю в те, що розумію.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Навіщо підвищувати собі самооцінку.Що це за така дивна гра із самим собою.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Сенс у тому, що ми спроможні на більше, ніж нам здається. Тому треба ставити високі цілі і постійно піднімати планку.

Явсе Світ каже:
Навіщо підвищувати собі самооцінку.Що це за така дивна гра із самим собою.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Так,у всьому повинен бути здоровий глузд.Людина має розуміти ким вона є насправді,не менше і не більше.Високі цілі сприяють розвитку це беззаперечно.Та завищена самооцінка може бути психічним відхиленням.У народі про таких говорять:"Дурень думкою багатіє".

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Кожному - своє!

Людина ставить перед собою одні цілі і їх досягає чи не досягає в залежності від свого реального інтелекту і затрачених зусиль.

Арієць ставить перед собою вищі цілі і їх досягає, оскільки має реальну самооцінку.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Робота без мотивації - робота раба!

В будь-якій роботі повинна бути мотивація і самоповага.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!