Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Права і ліва моделі здобуття влади в демократичних державах (+аудіо)

Категорія:

Народовладдя – це коли народ керується власною головою. Головним ресурсом правих політичних сил є формування організованих громад. Усі наявні політичні проекти в Україні є лівими.

200513zholudidub.jpg

Посієш громаду – пожнеш націю
Посієш громаду – пожнеш націю

Аудіоверсія: Права і ліва моделі здобуття влади в демократичних державах

Базова структура народу – 5/95

Масовий психоз, організований в Україні Зе-командою навколо коронавіруса, виявив фундаментальну структуру нашого суспільства. З’ясувалося, що розподіл на 5% самостійно мислячих і 95% несамостійних наслідувачів – це не красива метафора, а жорстка реальність.

Фактично, соціологія підтвердила стародавні уявлення про те, що народ – це велика людина, відтак він має «колективну голову» і «колективне тіло». Якщо рідна голова не керує своїм тілом, то ним неминуче керує чужорідна управлінська структура.

Як ми вже з’ясували, соціальна група, спроможна до виконання функції колективної голови, має володіти трьома обов’язковими якостями:

  • 1) самостійне мислення;
  • 2) життя власною працею, без паразитування;
  • 3) спроможність ставити спільне благо вище власного егоїстичного інтересу.

Це відповідає трьом арійським законам життя: 

  • 1. Йти своїм шляхом.
  • 2. Жити власною силою.
  • 3. Прагнути спільного блага.

Соціальна група, яка володіє такими якостями, це ніщо інше, як середній клас. Відтак головним призначенням середнього класу є керування своїм народом. Про це ми вже говорили в серії статей:

Головна властивість демократичних держав

У наш час загально поширеним є переконання, що найкращим політичним устроєм є демократія. Це такий політичний режим, в якому формування органів влади визначається більшістю голосів громадян. Головним законом демократії є «закон більшості»: більшість вирішує, меншість приймає це рішення.

Проте, як ми вже переконалися, 95% соціуму не спроможне до самостійного мислення. З цього випливає, що в демократичних державах влада належить тому, хто керує згаданою несамостійною більшістю виборців (електорату).

Права модель

Етимологічно термін «правий», застосовуваний у політології, – це не просторове поняття, а дещо інше. Правий – це правильний, природовідповідний. Правий – це такий, що прямо веде до правильної мети без будь-яких «лівих» збочень.   

Права модель державного управління передбачає відповідність природній структурі соціуму. Згідно з нею, народним тілом має керувати його власна голова. Відповідно, визначальний вплив на несамостійну більшість народну (95%) має чинити народжений з цього ж народу середній клас (5%). Народовладдя – це коли народ керується власною головою.

Ліва модель

Етимологічно термін «лівий» означає «облудний», «збочений», «неправильний» (порівняйте з англійським lies – брехня). Близьким до нього є давнє слово «лож» – звідси українське «лжа» (обман) і жаргонне «лажа», тобто підробка, халтура, дурниця.

Згідно з лівою моделлю, середній клас (колективна голова) має бути усуненим від керування народним тілом. Тому ліві режими прагнуть до ліквідації середнього класу – до обезголовлення народного організму.

Якщо ж нема голови, то несамостійною електоральною більшістю керує чужорідна верхівка – в основному за допомогою ЗМІ. Ухвалюючи не власні, а чужі рішення, маніпульована більшість лише легалізує ці нав’язані їй рішення. На цьому тримається ілюзія народовладдя. 

Управління народним тілом в обхід його власної голови – це ніщо інше, як перехоплення управління і соціальний паразитизм.

Додамо, що ліва модель домінує в сучасних демократичних державах. Тому демократії наскрізь заражені паразитизмом.

Лівий шлях до влади

Ліві політичні сили прагнуть маніпулювати несамостійною більшістю, тому їх цікавить лише «група 95%». Для того, щоб їй сподобатися, ліваки щоразу вигадують нову аферу. Яскравим прикладом є перехоплення управління, здійснене «зеленою командою».

Проте після приходу до влади політична брехня доволі швидко викривається, а вдруге та ж сама «схема» не працює. Тому ліві проекти зазвичай короткострокові та одноразові. Головним ресурсом лівих проектів є доступ до ЗМІ, в тому числі мережевих.

Для того, щоб електорат легше куплявся на їхню брехню, ліваки прагнуть його максимально дезорганізувати, довести до стану аморфного натовпу і опустити до найпримітивнішого рівня. Як відомо, рівень інтелекту натовпу визначається інтелектом найпримітивніших його учасників.

З другого боку, для охоплення якомога більшої кількості виборців, ліва пропаганда опускається до рівня базових інстинктів, головним з яких є інстинкт самозбереження. Звідси постійне нагнітання страху, тривоги, невпевненості, паніки. Лівий шлях до влади – це завжди «торгівля страхом». Прикладом є нинішній коронавірусний психоз, організований і здійснений «зеленою владою», причому з великим ентузіазмом.  

Важливим чинником, який забезпечує маніпуляцію, є прямі вибори – це коли людей змушують обирати тих, кого вони особисто не знають, адже ніколи не здійснювали з ними спільної продуктивної діяльності, відтак не можуть їх адекватно оцінити.  

Усі наявні політичні проекти в Україні є лівими. Вибори – це завжди конкурс на найспритнішого брехуна.

Правий шлях до влади

З погляду правої ідеології, керувати народом може лише його власна колективна голова, тобто ОРГАНІЗОВАНИЙ середній клас. Якщо голови нема, як у нинішній Україні, то її треба сформувати шляхом політичної організації середнього класу. Тому головна увага правого проекту звернута на 5% населення, спроможних до самостійного мислення та продуктивності заради спільного блага.

Це довготривала робота, адже треба переконати критично мислячих людей. Тому правий проект завжди довгостроковий. Що довше він триває, то вища його репутація в середовищі середнього класу.

– Але як переконати електоральну більшість, яка перебуває під контролем олігархічних ЗМІ?

Головним ресурсом правих політичних сил є формування організованих громад. Такі громади захищені від зомбування ЗМІ, тому що рівень інтелекту правильної організації визначається рівнем її найрозумніших членів

Далі низові громади, керовані середнім класом, спільно формують структури вищого ієрархічного рівня. У такий спосіб знизу догори вибудовується багаторівнева мережа громад – «громада громад». Це і є нація.

Ідеологія перетворення аморфного етносу на організовану націю позначається терміном «націоналізм». Відтак ідеологією середнього класу є той чи інший різновид націоналізму, наприклад, національний консерватизм (як в США) або національний солідаризм (як в Україні).  

Україна гостро потребує масового руху середнього класу. Це буде націоналістичний рух. Якщо середній клас не зорганізується, то його остаточно ліквідують наступним «карантином» чи «голодомором».  

Висновки

1. Головною проблемою українського народу є відсутність власної колективної голови.

2. Формування народної голови – це самоорганізація середнього класу.

3. Для отримання підтримки більшості електорату, середній клас має сформувати багаторівневу мережу громад. Це і буде нація. Здобуття нею політичної влади – питання часу. 

ТНМК. Сила

Продовження: 

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Творимо Вільну Українську Державу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Звідки тоді беруться т. зв. "ліві"? З якого прошарку населення? Чи паразитизм притаманний середньому класу (де-яким його представникам)? Чи все-таки все залежить від форми державного управління?

Si vis pacem, para bellum

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Звідки тоді беруться т. зв. "ліві"? З якого прошарку населення? Чи паразитизм притаманний середньому класу (де-яким його представникам)? Чи все-таки все залежить від форми державного управління?

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Лівими стають індивіди, які втратили здоровий розум, внаслідку чого - неспроможні самостійно думати, тому вони піддаються лівому дискурсу, який маніпулює своїх жертв інстинктами (що їсти-споживати-як "лікуватися"-як дихати-якнайменше думати, або думати так, щоби постійно бути ринком маніпуляторів).

Вони можуть мати дипломи, посади, але здоровий розум втратили, або не повернули собі його через погану карму.

Андрій Ясун каже:
Звідки тоді беруться т. зв. "ліві"? З якого прошарку населення? Чи паразитизм притаманний середньому класу (де-яким його представникам)? Чи все-таки все залежить від форми державного управління?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Сергій Білецький.
0
Ще не підтримано

знищуйте колонізаторів словом Високої Мови.

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Дивовижно, але зараз країною керує фактично квартал-95. І це не просто 95 без 5 (голови), це ще і "квартал" - кварта - чотири! В демосі мінімально 5 людей - голова і чотири заступники. Тож і тут - без голови! Хіба бувають такі феноменальні співпадіння? :)

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Отже, створюємо громади-демоси. Поки що, навіть одна сотня відсутня.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Це означає, що зерно ще не готове. Як тільки зерно (стартап) визріє, воно почне проростати власною силою.

Микола Стригунов каже:
Отже, створюємо громади-демоси. Поки що, навіть одна сотня відсутня.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Додав аудіоверсію цієї статті. Слухаємо і поширюємо.

Все, що робиться з власної волі, – добро!