Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
359

Постіндустріальний перехід України починається з формування психоенергетичного банку

Важливість: 
5

Нова техніка народжується в уяві її творця. Нова нація народжується «на небесах» – в уяві її духовно-світоглядного ядра.

190806aerostat-2.jpg

Вгору просування - без краплі вагання!
Вгору просування - без краплі вагання!

Час настав

У 2019 році визріли необхідні умови для формування в Україні зародка нової цивілізаційної системи.

1. Американський протекторат стабілізує українську державу, сприяє антикорупційному очищенню та модернізації.

2. Виборчий процес виявив ментальну структуру суспільства і виокремив соціальну групу потенційних творців постіндустріальної України – це світлі розумні українці.

3. Системні дослідження показали, що націотворче ядро треба формувати з соціотипів, що належать до четвертої квадри.  

Психоенергетичний банк

Постіндустріальна українська держава, будучи цілісністю, являтиме собою одночасно:

1) глобальну українську духовну громаду,

2) політичну організацію,

3) ділову корпорацію.

Починати треба з формування духовної громади шляхетних людей (аріїв), адже лише духовна єдність є надійним фундаментом для наступного формування політичних і ділових структур.

Для того, щоб подія відбулася у фізичному світі, її треба створити на інформаційному рівні. Йдеться про формування мислеформи духовної громади, наповнення її позитивною психічною енергією і перетворення на егрегор – психоенергетичний банк. Егрегор підтримуватиме стабільність ментального проекту громади, акумулюватиме енергію і розподілятиме її на підтримку найбільш успішних внутрішніх ініціатив.

Формула матеріалізації

Для матеріалізації описаної події застосуємо технологію Живе Слово. За основу беремо Матрицю 11+ з уточненою метою:  

СВІТЛІ РОЗУМНІ УКРАЇНЦІ ОБ’ЄДНАЛИСЯ  В ДУХОВНУ ГРОМАДУ АРІЇВ У ПРОСТОРІ ВОЛІ

Ця Матриця 11++ Живого Слова є молитвою за Україну Золотої Ери, тому її прочитання приносить здоров’я і добробут. Після її прочитання ефективно працюють індивідуальні формули задля особистого успіху. Особливо потужно вони реалізуються під час колективних резонансних читань шостого і двадцять п’ятого числа кожного місяця.   

Структура формули

Формула матеріалізації починається з імені учасників події – це світлі розумні українці.

Далі йде опис події: об’єднання в духовну громаду.

Це не будь-яка духовна громада, а громада аріїв – шляхетних людей.

Об’єднання відбувається у Просторі Волі – просторі позитивних подій, успіху, добробуту, вільної творчості і безпеки.

Кожен, хто читає цей текст Живого Слова, автоматично долучається до спільноти світлих розумних українців, оздоровлюється, збагачується, знаходить гарних друзів, притягує до себе позитивні події.

Наступний крок – омолодження

Після початкового формування егрегора духовної громади аріїв застосуємо «Матрицю молодості», спрямовану на радикальне омолодження і активне довголіття. Духовна громада аріїв має бути не лише здоровою і успішною, а й красивою і молодою.

Потреба в тривалій молодості викликана тим, що творення нової нації і нової цивілізації – це надзвичайно масштабний і довготривалий процес. Тому його учасники мають жити хоча б 150 – 200 років.

З другого боку, лише переконані творці нового світу мають достатню мотивацію для радикального омолодження, адже це їм необхідно для досягнення високої мети – формування шляхетної нації Золотої Ери.

Омолоджуюча матриця вже розробляється. Вірогідно, що вона буде готова до практичного використання вже на початку 2020 року.

«Матриця молодості» розрахована на синергетичний ефект колективного омолодження, тому спрацює лише після формування духовної громади аріїв. На цьому й зосередимося – це наше першочергове завдання.

Творимо!

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Перетворюємо себе, перетворюємо Україну! 

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Все робимо по науці: спочатку формування події на тонкому плані, потім - на фізичному. Тоді справа піде настільки швидко, наскільки це можливо.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Відчуваю, що формуванню нової нації має передувати ретельний відбір - щоб унаслідок переходу не утворилася нова версія "Слуги народу". У зв'язку з цим маю питання: яким чином краще просувати ідеї нової нації? Бо не факт, що вони знайдуть підтримку геть у всіх - це як із результатом останніх президентських виборів.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Можна просто про це розповідати тим, хто може зацікавитися. Розповіси сто разів - сам зрозумієш (як кажуть вчителі).

Також добре написати у блозі про своє бачення нової України - це дуже ефективно як для структурування власного світогляду, так і для формування лаконічної "проповіді" для зацікавлених слухачів.

Наша цільова група відома: українці, які в першому турі проголосували за Порошенка, а після виборів - оптимістично оцінюють розвиток подій.

Це світлі розумні українці. Їхнім головним інформаційним ресурсом є "Народний Оглядач", навіть якщо вони про це ще не знають. Запрошуй їх на сайт.

Костянтин Струк каже:
Відчуваю, що формуванню нової нації має передувати ретельний відбір - щоб унаслідок переходу не утворилася нова версія "Слуги народу". У зв'язку з цим маю питання: яким чином краще просувати ідеї нової нації? Бо не факт, що вони знайдуть підтримку геть у всіх - це як із результатом останніх президентських виборів.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Дякую за розуміння!

Поки дихаю - сподіваюсь!