Важливість: 
3
Посібник для військових «Психологія бою» презентували у Львові

10 серпня, у Львові презентували посібник «Психологія бою» за редакцією Андрія Романишина. Книга призначена для командирів підрозділів, які беруть безпосередню участь у бойових діях, а також студентів-психологів та інших.

poroniukoleksandr2273.jpg

Олександр Поронюк, керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України

За словами керівника Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександра Поронюка, на сьогодні дуже актуальною є саме тема психологічного супроводу людей, що побували в зоні бойових дій. Тому ця книга має стати помічником у  повсякденній діяльності курсантам, офіцерам і викладачам вищих військових навчальних закладів, командирам, фахівцям морально-психологічного забезпечення, а також усіх, хто цікавиться проблематикою військової психології.

«Це робота військовослужбовців, офіцерів, офіцерів запасу нашої Національної академії сухопутних військ, в якій вони поділилися своїм досвідом участі у бойових діях, - зазначив Олександр Поронюк. - У книзі поєднано сучасні підходи до розуміння психологічних особливостей сучасних бойових дій та їхнього впливу на бойову діяльність військовослужбовців. Подані різні бачення, як перед, після і під час бою поводитися військовим, аби ті не потрапити у важкий психологічний стан. До слова, студентам-психологам вона теж пригодиться».

Також під час презентації частину тиражу передали представникам бойових військових частин.

До слова, на презентації були присутні військовослужбовці Львівського гарнізону, зокрема бійці 10 та 24-ї механізованої бригади. 

Наші інтереси: 

Психологічна підготовка дуже важлива складова у будь-якій справі,  особливо, на війні.

Гравець: 
Оксана Колосовська
96

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка