Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
191

Країна має лише тоді шанс видряпатися з кризи, якщо суспільство сповнене оптимізму

Категорія:

Важливість: 
3

Зовсім не обов'язково, аби образ майбутнього творили лише державні діячі. Окрім політиків, це можуть робити митці, релігійні діячі, військові, громадські рухи, - вважає Сергій Таран. 

170808svitlemaybutnye.jpg

Світле майбутнє чекає нас!
Світле майбутнє чекає нас!

Медійники добре знають пристрасть українців до негативу. Позитивна інформація не популярна, тоді як "зрада" миттєво і добровільно розганяється просторами інету. Історики знають і іншу істину – країна має лише тоді шанс видряпатися з кризи, якщо суспільство сповнене оптимізму, бо вірить, що негаразди – тимчасові і ситуація стає кращою.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише політолог Сергій Таран.  

Відродження, Реформація, становлення капіталізму та європейських інституцій – всі ці духовні феномени, які створювали сучасну Європу, мали в основі віру у творчу всепереможну енергію людини, яка, долаючи труднощі та похмурі забобони, щохвилини створює краще суспільство.

Зовсім недавно перспектива членства в омріяному ЄС змушувала країни Східної Європи пройти через складні реформи та "шокові терапії".

З іншого боку, наприкінці першого тисячоліття Європа занепадала, – тільки тому, що на всьому континенті очікували кінець світу, і як тільки стало зрозуміло, що кінця світу не буде, цивілізаційний розвиток пішов вгору.

Образ майбутнього визначає успіх реформ не менше, ніж самі реформи.

Якщо ж цього позитивного образу немає, реформи приречені. Більше того, у суспільстві вмикається КОД НА САМОЛІКВІДАЦІЮ, коли кожна дія на створення сприймається з недовірою та критикою, тоді як народне схвалення отримують дії, спрямовані винятково на руйнацію. Самознищення такого суспільства – питання часу.

Зовсім не обов'язково, аби образ майбутнього творили лише державні діячі. Окрім політиків, це можуть робити митці, релігійні діячі, військові, громадські рухи, вважає Сергій Таран.

На його думку потрібно:

1) Критично мислити, – бачити і негативні, і позитивні сторони будь-чого, що відбувається, вміти аналізувати як відступ, так і пОступ у здійсненні змін.

2) Поважати тих, хто вміє будувати, – шанувати тих, хто робить і помиляється більше, ніж тих, хто критикує, але сам уникає відповідальності.

3) Самому брати відповідальність за творення змін. Критикуєш? – Зроби краще!

Лише так зможемо зруйнувати самоліквідації, який закладений під усю країну, але живе у кожному з нас.

Новий день, зоря світанку!

НеДіля - Просто Неба

ТНМК - Та ти що!

Наші інтереси: 

Активізувати увагу на перемогах (навіть маленьких)!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Чудові поради...

Як це скиглення із усіх ЗМІ вже надоїло...А живемо ж у час Героїв,котрих потрібно прославляти і ставити у приклад...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Дмитро Ткачук.

В цій коротенькій статті - головний секрет виходу з будь-якої кризи! Дякую! А ось сьогодні, саме перед прочитанням цієї статті, натрапив на ось такий приклад успіху, завдяки позитивному мисленню: http://coma.in.ua/10880

Змінися сам і світ зміниться навколо тебе!

Зображення користувача Майя Українська.

Дякую.
Цитата: " Поважати тих, хто вміє будувати, – шанувати тих, хто робить і помиляється більше, ніж тих, хто критикує, але сам уникає відповідальності. Самому брати відповідальність за творення змін."

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!