Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Порошенко у Парижі мав розмову із Трампом

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Петро Порошенко під час візиту до Парижу мав коротку зустріч із президентом США Дональдом Трампом. Про це президент України повідомив у twitter.

"Загалом, під час візиту у Францію було проведено більше 40 зустрічей та обговорень. Зокрема, коротке обговорення з президентом США Дональдом Трампом.

"Відбулася зустріч вчора і обговорення на полях форуму, в тому числі і з президентом США. За підсумками цього обговорення сьогодні відбулася зустріч міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та його американського колеги – державного секретаря США Майка Помпео", - сказав Петро Порошенко.

 

 

Президент повідомив, що результатом цих зустрічей стала домовленість про проведення у Вашингтоні 16 листопада цього року комісії стратегічного партнерства Україна-США на рівні Міністрів закордонних справ двох країн. Глава держави нагадав, що комісія була започаткована майже десять років тому.

"Сьогодні ми домовилися відновити її роботу як символ того, що партнерство між Україною та Сполученими Штатами Америки носить стратегічний характер", - сказав президент України.

Глава держави повідомив, що в Парижі також відбулася зустріч дипломатичного Радника Президента України Костянтина Єлісєєва з Радником президента США з питань національної безпеки Джоном Болтоном.

Нагадаємо, сьогодні у Парижі відбуваються урочистості з нагоди 100-річчя закінчення Першої світової війни, на яких разом з іншими світовими лідерами  перебуває президент України Петро Порошенко.

Наші інтереси: 

Персональні контакти важливі для стратегічного співробітництва.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Важливі контакти Президента Порошенко!

Україна впевнено почувається на міжнародному рівні!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!