Важливість: 
3

Спецтема:

Три чверті євреїв США проти Трампа - видання Maariv (Ізраїль)

Автор газети «Маарів» Арік Бендер пише про не такі вже й несподівані результати недавнього опитування, що стосується політичних уподобань американських євреїв. Не секрет, що більшість євреїв США підтримують демократів і не симпатизують президенту Дональду Трампу. Масло у вогонь підлила трагедія в Пітсбургській синагозі.

Спроби президента Трампа перетягнути на свою сторону американських євреїв, які традиційно підтримують Демократичну партію, судячи з усього, не увінчалися успіхом. Опитування, проведене ліберальною американською єврейської організацією J-Street, переконливо це демонструє.

Відповідно до опублікованого в середу опитування, значна кількість євреїв США виступає проти як внутрішньої, так і зовнішньої політики Дональда Трампа. У тому числі і стосовно Ізраїля.

Опитування, в якому взяли участь 1 тис 100 респондентів, показує, що єврейська громада США не тільки виступає проти позицій Трампа з таких питань, як палестино-ізраїльський конфлікт, іранський ядерний договір, а й звинувачує нинішнього президента в зростанні антисемітських інцидентів в Америці, включаючи різанину в Пітсбургській синагозі.

  • Згідно з результатами опитування, 72% американських євреїв вірять, що висловлювання і політика Трампа є однією з основних причин трагедії в Пітсбурзі.
  • 78% опитаних вважають, що антисемітизм в США на підйомі.
  • Після приходу Трампа до влади 79% американських євреїв відчувають занепокоєння в зв'язку з ростом правого екстремізму, 81% стурбовані антисемітизмом, 79% стурбовані через зростання расистських настроїв.

Що стосується зовнішньої політики адміністрації США, то 75% американських євреїв вважають, що їхня країна зобов'язана більш дієво займатися врегулюванням палестино-ізраїльського конфлікту.

50% підтримують активне американське втручання в цьому питанні - навіть якщо необхідно чинити тиск на Ізраїль.

78% американських євреїв підтримують ідею двох держав в межах 1967 року з деякими змінами, при яких єврейські райони Єрусалиму і Стіна Плачу будуть під ізраїльським суверенітетом, а арабські квартали - під палестинським.

27% респондентів вважають, що Ізраїль повинен припинити будь-яке будівництво в поселеннях, а 49% вважають, що Ізраїль повинен перестати будувати за межами поселенських анклавів.

Цікаво також, що 71% євреїв США підтримують іранську ядерну угоду, а 67% виступають проти рішення Трапма вийти з неї.

Наші інтереси: 

П'ята колона всередині держави - небезпечний інструмент проти діючої влади.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка