Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Невідома Америка: Пророцтво Бенджаміна Франкліна про майбутнє США

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

З виступу на Конституційних Зборах в 1787 році у Філадельфії. «Євреї, джентльмени, є азіати... і вони ніколи не стануть іншими. Якщо ви не вилучите євреїв назавжди, то ваші діти проклянуть вас у ваших могилах».

bendzhaminfranklin.jpg

Бенджамін Франклін (англ. Benjamin Franklin)
Бенджамін Франклін (англ. Benjamin Franklin) (17 січня 1706, Бостон, Британська Америка – 17 квітня 1790, Філадельфія, США) – один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, національний герой

«В якій би країні євреї не поселились у великій кількості, вони зразу ж понижують мораль в тій країні, знецінюють її комерційну гідність, самі вони не асимілюються, а залишаються окремим народом, насміхаються і намагаються підмінювати Християнську релігію, на моралі якої ця нація була створена. Вони будують в державі свою державу, а коли у своїх намаганнях зустрічають опозицію, то цю країну фінансово душать на смерть, як це було в Іспанії та Португалії.

Більше як 1700 років євреї оплакують свою долю, дякуючи якій вони були вигнані зі своєї 6атьківщини, як вони називають Палестину. Але, джентльмени, якби світ тепер їм дав її, то вони зразу б знайшли переконливі причини, щоб туди не повертатися. Чому? Та тому, що вони вампіри, а вампіри не живуть на вампірах. Вони не можуть жити самі між собою. Вони мусять утримуватися на християнах або на інших народах не їхньої раси.

Якщо ви тепер не вилучите їх з наших Сполучених Штатів, то за цією Конституцією вони раніш як за 200 років вони будуть тут панувати, поглинуть нашу країну і змінять форму уряду, за яку ми — американці проливали свою кров, віддавали наше життя, і євреї піддадуть небезпеці нашу свободу.

Якщо ви їх не вилучите, то раніш як за 200 років наші нащадки будуть працювати на полях, щоб їх забезпечити, а в той час вони рахуватимуть свої прибутки і від задоволення будуть потирати руки. Я попереджаю вас, джентльмени, якщо ви не вилучите євреїв назавжди, то ваші діти проклянуть вас у ваших могилах.

Євреї, джентльмени, є азіати. І де б вони не родились, або хоч як багато генерацій народжувались би не в Азії, вони ніколи не стануть іншими. Їхні ідеї не пристосовані до американських і ніколи не будуть пристосовані, хоч би вони жили між нами десять генерацій. Леопард не може змінити своєї плямистої шкіри. Євреї є азіати і будуть загрозою для нашої держави завжди, якщо ми їм дозволимо беззастережно сюди приїжджати. Вони мусять бути вилучені Конституцією».

Ця вищенаведена заява творця Конституції, Бенджаміна Франкліна була вміщена в книзі «Доля Нації», написаній Шарлем Стівенсоном, на стор. 74-75. Багато незалежних видавців передруковували це твердження, а євреї постійно лаяли цих видавців, таврували цю заяву, називаючи її фальшивкою.

Ця заява Франкліна зберігалася у Філадельфії, в музеї, але згодом вона була кимсь звідти викрадена. Після того журнал «Хрест і Прапор» нотаріально оформив свідчення людей, які бачили й читали цю заяву в музеї ім. Франкліна до того, як вона була вкрадена. На підставі цих свідчень у вересні 1949 року в журналі «Хрест і Прапор» була видрукувана стаття Г.Сміта під заголовком «Бенджамін Франклін і євреї».


В тему:

Наші інтереси: 

Досліджуємо США. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

світло Аріянської церкви має добряче зашкодити дикунському наріду

Зображення користувача Ігор Каганець.

Часова оцінка у 200 років виявилася досить точною. 80% американських євреїв підтримують демократів.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

А, в Нью-Йорку живе більша кількість євреїв, ніж в Ізраїлі. Але, поки, що, нажаль, американці ще не настільки свідомі, аби когось проклинати в могилах.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Володимир Самотий.

В Трампа зять єврей, донька прийняла іудаїзм. Пишуть, що Трамп прийняв хабад

ВС

Зображення користувача Микола Стригунов.

Та, ще не прийняв. Ось, знайшов цікаву статтю з цього приводу. Щоправда, вона російською...https://cursorinfo.co.il/israel-news/habad-nameren-prinyat-mery-protiv-p... Навіть, дві такі статті
https://stmegi.com/posts/76244/tramp-na-prieme-v-chest-khanuki-ya-vsegda-budu-chestvovat-i-chtit-evreyskiy-narod/

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Аби не величезні життєві помилки Дональда Трампа - його співпраця з ХАБАДОМ зокрема, та іудеями взагалі, то він вже б став безсмертним богом... Як і Олександр Лукашенко, який відкидає націоналізм, а натомість вітає імперію (тобто, є ватником). Певно, буття Римським громадянином наклало на його дух такий потужний відбиток...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це пророцтво корисне для розуміння нинішньої ситуації в США: вперше в історії уряд США очолюють євреї: Ентоні Блінкен, Венді Шерман і Вікторія Нуланд.

Все, що робиться з власної волі, – добро!