Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
110

Палата представників Конгресу США схвалила нові санкції проти Росії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Санкції введені через втручання РФ в американські вибори президента. Йдеться про введення обмежувальних заходів по російському суверенному боргу.

19071301.jpg

Фото: Палата представників (wikipedia.org)

Палата представників Конгресу США проголосувала за поправку до проекту оборонного бюджету на 2020 фінансовий рік, яка передбачає додаткові санкції проти Росії. Трансляцію голосування вів телеканал C-Span, передає РБК-Україна.

"Ця поправка має на увазі справжні, серйозні санкції проти російської держави і передбачає, що жоден громадянин США не зможе здійснювати нові угоди з російським суверенним боргом", - заявив демократ від штату Каліфорнія Бред Шерман, один з ініціаторів поправки.

Він додав, що поправка також передбачає механізм для зняття цих санкцій. Це відбудеться в тому випадку, якщо адміністрація США дійде висновку, що РФ може не втручатися в американські вибори - принаймні в ході одного виборчого циклу.

Фінальним етапом для зняття санкцій буде рішення Конгресу, якщо він погодиться з висновком адміністрації.

Відзначимо, що сам проект оборонного бюджету, в який була включена ця поправка, Палаті представників ще належить схвалити. За умови затвердження законопроекту нижньою палатою Конгресу, поправці належить пройти узгодження законодавцями обох палат, перш ніж весь проект оборонного бюджету подадуть на підпис президентові США Дональду Трампу.

Американські ЗМІ повідомляють, посилаючись на адміністрацію Білого дому, що Трамп може накласти вето на законопроект. Причиною вето може стати недофінансування Пентагону - замість замовлених раніше 750 млрд. доларів йому виділяють 733 млрд. доларів.

Нагадаємо, що на початку липня Агентство з міжнародного розвитку Сполучених Штатів (USAID) представило концепцію, яка повинна допомогти в протидії посиленню впливу Кремля в світі.

Росії інкримінують втручання у вибори президента США в 2016 році. Тоді переміг Трамп. Спецпрокурор Роберт Мюллер, який два роки вів це розслідування, визнав у підсумку, що не знайшов змови між Москвою і президентом США Дональдом Трампом.

Колишній спеціальний прокурор Сполучених Штатів з розслідування втручання Росії у вибори Роберт Мюллер дасть свідчення в Конгресі 17 липня.

Наші інтереси: 

Введення санкцій для РФ послаблює РФ.

Коментарі

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо, друзі !

Хто може розтлумачити, що означає "жоден громадянин США не зможе здійснювати нові угоди з російським суверенним боргом" ?

Я не меч, я тримаю меч.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Не мають права купувати російські державні облігації, по суті, давати Росії в борг під відсотки.

Суверенний борг (від англ. sovereign debt) - це сума коштів, яку держава як суб'єкт економічної діяльності має повернути іншим економічним суб'єктам в зазначений термін і за встановлену плату.

Рамес Веселий каже:
Радіймо, друзі !
Хто може розтлумачити, що означає "жоден громадянин США не зможе здійснювати нові угоди з російським суверенним боргом" ?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Американці вже знають як Московія "віддає борги" - звідти відповідна поправка !

Рамес Веселий каже:
Радіймо, друзі !
Хто може розтлумачити, що означає "жоден громадянин США не зможе здійснювати нові угоди з російським суверенним боргом" ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !