Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Палата громад Великої Британії прийняла "поправку Магнітського"

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Палата громад британського парламенту прийняла поправку до законопроекту "Про санкції і боротьбу з відмиванням грошей". Про це повідомляє агентство Reuters.

Британія зможе запроваджувати санкції щодо людей, які вчинили грубі порушення прав людини відповідно до так званої "поправки Магнітського", підтриманої членами парламенту.

Поправка до нового законопроекту про санкції і боротьбу з відмиванням грошей, що проходить через парламент, була прийнята без голосування, оскільки її підтримали як керівні консерватори, так і основна опозиційна лейбористська партія.

Поправка не спрямована конкретно проти росіян, але вона прийнята в момент кризи у відносинах між Великою Британією і Росією після хімічної атаки в Сослсбері проти колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки, в якій Лондон звинувачує Москву.

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон назвав прийняття поправки Палатою громад "важливим моментом".

"Ці (положення) дозволять Великій Британії діяти проти осіб, відповідальних за серйозні правопорушення у всьому світі. Велика Британія виступає за права людини в усьому світі", - написав він у Twitter.

Сполучені Штати прийняли закон, відомий як Акт Магнітського, в 2012 році, відповідно до нього заморожені активи російських чиновників, пов'язаних зі смертю адвоката Сергія Магнітського.

Білл Браудер, менеджер інвестиційного фонду, в якому працював Магнітський, подякував законодавцям за появу британського акту Магнітського.

Президент Росії Володимир Путін заперечує твердження про те, що смерть Магнітського була пов'язана з жорстоким поводженням, заявляючи, що він помер від серцевої недостатності.

У грудні російський суд засудив Браудера заочно до дев'яти років позбавлення волі, визнавши його винним у навмисному банкрутстві і ухиленні від сплати податків.

Нагадаємо, Магнітський розкрив фінансові махінації російських посадових осіб і громадян, в результаті яких було присвоєно 260 млн доларів з грошей платників податків. Він був затриманий за звинуваченням у несплаті податків, провів 358 днів у СІЗО, був підданий тортурам і помер у в'язниці.

Наші інтереси: 

Міжнародне співтовариство притискає Москву все сильніше. І зауважте - все в рамках закону!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудова єдність!
І все в рамках Закону!

Цитата:
Поправка до нового законопроекту про санкції і боротьбу з відмиванням грошей, що проходить через парламент, була прийнята без голосування, оскільки її підтримали як керівні консерватори, так і основна опозиційна лейбористська партія.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!