Важливість: 
3
Чим насправді загрожують Кремлю нові санкції проти російських олігархів

Найближче коло Путіна у списку санкцій. Америка вчергове стала на бік України. США розширили список обмежень щодо російських олігархів. І це найсерйозніші санкції за останні 4 роки. Адже у списку наближені до президента Путіна люди: Дерипаска, Ротенберг, Міллер.

derypaska.jpg

Олег Дерипаска

"Прогнози кажуть, що ціна на газ буде знижуватись. Вона вже знизилась, особливо в Америці", – розповів російський олігарх Олег Дерипаска в інтерв'ю, яке давав ще в листопаді 2017 року.

Газ, який дає російському бюджету найбільший прибуток, продовжує знижуватися у ціні. А самого Дерипаску США внесли до санкційного списку так званих "токсичних" бізнесменів Росії. Через ймовірну причетність до втручання у президентські вибори руками колишнього радника Януковича Пола Манафорта. Родинні зв'язки Дерипаска підтверджують його впливовість на російський уряд.

Дерипаска  одружений з дочкою Юмашева, який є зятем Єльцина. І це дуже важливо, бо це коло осіб до того часу санкціями не було обійнято,
– зазначив журналіст та політолог Віталій Портніков.

Під дію санкцій потрапили і люди Путіна. Це, зокрема, його зять Кирило Шамалов, який володіє акціями нафтогазової компанії "Сибур". Та син близького друга Путіна Аркадія Ротенберга – Ігор Ротенберг. Мільярдер володіє акціями Тульського патронного заводу, який, за даними журналістів-розслідувачів, постачає боєприпаси на Донбас.

"Це люди, які так чи інакше пов'язані з ухваленням принципових рішень останніх десятиріч-двадцятиріч", – запевнив Портніков.

Загалом, до нового санкційного списку увійшли 7 російських олігархів і 12 компаній, якими вони володіють, а також 17 держслужбовців. На відміну від попереднього, так званого попереджувального списку санкцій США, куди входили 241 людина, цей вже має безпосередній тиск.

Формально, якщо ти під санкціями, то з тобою не можна вести бізнес. Такі клієнти стають токсичними, і якщо ти з ними починаєш працювати, будь готовий до того, що настануть якісь несприятливі наслідки для тебе самого, – розповів юрист-міжнародник експертної групи KievStratPro Віталій Власюк.

Україні вигідні санкції США. Адже, щороку через обмеження Кремль втрачає приблизно 140 мільярдів доларів. За словами експертів, санкції, рано чи пізно, призведуть до економічного колапсу Росії. І, можливо, послаблять агресора на українському Донбасі та в Криму.

 

 

Наші інтереси: 

Санкції США послаблюють РФ.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка